Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Aktualności

LETNIE ZGRUPOWANIE KADRY - LIDZBARK WARMIŃSKI - AKTUALIZACJA

wmzts

termy warminskie logo

Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza do skorzystania z letnich zgrupowań kadry wojewódzkiej dla skrzatów, żaków, młodzików, kadetów oraz juniorów posiadających licencję zawodniczą PZTS. 

Zgrupowania odbędą się w Lidzbarku Warmińskim w dniach:

I. 3-13 lipiec 2016 r. (sześć wolnych miejsc)

II. 17-27 lipiec 2016 r. (osiem wolnych miejsc)

III. 31 lipiec - 09 sierpień 2016 r. (sześć wolnych miejsc)

IV. 13-22 sierpień 2016 r. (cztery wolne miejsca)

Zgłoszenia na każde ze zgrupowań przyjmowane są na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  (decyduje kolejność zgłoszeń). 

Udział w zgrupowaniu jest całkowicie bezpłatny (koszty pokryte zostaną ze środków zewnętrznych). Zajęcia prowadzić będzie m.in. Leszek Kucharski

Każdy uczestnik musi posiadać aktualne badania lekarskie i ważną legitymację szkolną.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników będzie możliwość bezpłatnego skorzystania z Term Warmińskich.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze zgrupowań.

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO TOP-10, GNIEW (26 CZERWCA 2016)

UKS "TENISISTA" RUDNO, GMINA PELPLIN oraz GOS w GNIEWIE serdecznenie zapraszają do wzięcia udziału w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego TOP-10.

Zawody odbędą się 26 czerwca 2016 (niedziela) w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gniewie, ul. Kusocińskiego 10. 

W załączniu szczegółowe informacje. 

Załączniki:
Pobierz (KOMUNIKAT_ORGANIZACYJNY.doc)KOMUNIKAT_ORGANIZACYJNY.doc[ ]69 Kb
Pobierz (KOMUNIKAT_ORGANIZACYJNY.pdf)KOMUNIKAT_ORGANIZACYJNY.pdf[ ]245 Kb
 

NATALIA BOGDANOWICZ W POTRÓJNEJ KORONIE - MW ŻAK - MRĄGOWO (22 MAJA 2016)

IMG 0523(dekoracja gry pojedyńczej dziewcząt)

W niedzielę (22 maja 2016) w Mrągowie odbyły się Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym kategoria Żak. 

Na szyjach Natalii Bogdanowicz (POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński) oraz Jakuba Anzel (KS DEKORGLASS Działdowo) zawisły Złote Medale Mistrzostw Województwa Żak w grze pojedyńczej. Najmłodsza tenisistka stołowa POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński dołożyła do tego Tytuł Mistrzyni w grze podwójnej (w parze z Marią Skarżyńską - Pisanica) oraz gry mieszanej (w parze z Arturem Gromek - POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński). W grze podwójnej chłopców zwyciężyła para złożona z wspomnianego wcześniej Artura Gromek oraz Dominika Markowskiego (Pisanica).

Zarówno Natalia Bogdanowicz jak i Artur Gromek jeszcze przez dwa lata rywalizować będą w kategorii Żak. 

Mistrzostwa Polski Żaków odbędą się za dwa tygodnie w Międzyzdrojach. 

W rozwnięciu szczegółowe wyniki Mistrzostw Województwa. 

Więcej…
 

UWM Olsztyn Mistrzem III ligi w sezonie 2015/2016

Zespół UWM Olsztyn zdobył tytuł Mistrzowski w rozgrywkach III ligi tenisa stołowego sezon 2015/2016.

W spotkaniu rewanżowym rozegranym w Olsztynie UWM wygrał z MUKS PIŁECZKA Pisz 10:8 (pierwszy mecz również wygrali zawodnicy UWM w stosunku 13:5) i tym samym wywalczył awans do II ligi. 

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA, KAT. ŻAK (MRĄGOWO, 22 MAJ 2016)

wmzts

Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego, LUKS ABC "Żak" Pisanica oraz MKS MRĄGOWIA Mrągowo zapraszają do wzięcia udziału w Mistrzostwach Województwa w kategorii Żak.

Zawody odbędą się 22 maja 2016 w Hali Sportowej w Mrągowie, ul. Bohaterów Warszawy 4.

Szczegółowe informacje w komunikacie organizacyjnym. 

 

X Memoriał Andrzeja Grubby - Lidzbark Warmiński - WYNIKI

BANER X MAG 2016 Kopia

We wtorek (10 maja 2016) w Miejskiej Hali Sportowej w Lidzbarku Warmińskim odbyły się eliminacje wojewódzkie X Memoriału Andrzeja Grubby pod patronatem Starosty Lidzbarskiego Jana Harhaja oraz Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Jacka Wiśniowskiego. Głównym organizatorem zawodów był Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego.

Do rywalizacji przystąpiły 24 zespoły. Najlepsi okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Działdowie.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z zawodów --- GALERIA ---(autor - Kamil Onyszk)

Więcej…
 

Mistrzostwa Polski Juniorów - Ostróda - WYNIKI

W dniach 28 kwietnia - 1 maja 2016 w obiektach Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie rozegrane zostały Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w tenisie stołowym. 

Ze wszystkich reprezentantów województwa Warmińsko-Mazurskiego najlepiej spisali się przedstawiciele drużyny Ostródzianki I Ostróda w składzie Kacper Petaś, Krystian Kawiak oraz Jacek Barbachowski, którzy wywalczyli brązowy medal. 

W załącznikach wyniki wszystkich kategorii. 

FOTKI MP Juniorów Ostróda 2016 - cześć I

FOTKI MP Juniorów Ostróda 2016 - część II

FOTKI MP Juniorów Ostróda 2016 - część III

FOTKI MP Juniorów Ostróda 2016 - część IV

Fotki Krzysztof Jarmołowicz

Załączniki:
Pobierz (dmp_j_k.pdf)dmp_j_k.pdf[ ]92 Kb
Pobierz (dmp_j_m.pdf)dmp_j_m.pdf[ ]92 Kb
Pobierz (imp_j_k.pdf)imp_j_k.pdf[ ]90 Kb
Pobierz (imp_j_k_td.pdf)imp_j_k_td.pdf[ ]67 Kb
Pobierz (imp_j_m.pdf)imp_j_m.pdf[ ]91 Kb
Pobierz (imp_j_mikst.pdf)imp_j_mikst.pdf[ ]66 Kb
Pobierz (imp_j_m_td.pdf)imp_j_m_td.pdf[ ]67 Kb
 

X Memoriał Andrzeja Grubby - Lidzbark Warmiński - 10.05.2016

Powiat Lidzbark WarminskiwmztsMiasto Lidzbark Warminski

logo wmtermy warminskiLOGO FUNDACJA

BANER X MAG 2016 Kopia

Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Turnieju Wojewódzkim X Memoriału Andrzeja Grubby 2016 pod patronatem Starosty Lidzbarskiego Jana Harhaja oraz Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Jacka Wiśniowskiego. 

Organizatorzy zapewniają moc atrakcji dla uczestników zawodów:

* każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy złoty medal z wizerunkiem Andrzeja Grubby oraz dyplom,

* każdy uczestnik otrzyma wejściówkę na Termy Warmińskie, 

* każdy uczestnik otrzyma ciepły posilek,

* gośćmi Honorowymi Finału Wojewódzkiego będą Pani Lucyna Grubba oraz Pan Leszek Kucharski.

W załączniku komunikat organizacyjny zawodów. 

Załączniki:
Pobierz (KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY.doc)KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY.doc[ ]4105 Kb
Pobierz (KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY.pdf)KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY.pdf[ ]495 Kb
 

INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (OSTRÓDA, 28 KWIETNIA - 1 MAJA 2016 R.)

złoty debel(na najwyższym stopniu podium Wojciech Chrząszcz oraz Kacper Petaś - zwycięzcy MP w grze podwójnej Kadetów - Krosno 2015)

Polski Związek Tenisa Stołowego, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Warmińsko-Mazurskie Związek Tenisa Stołowego, Burmistrz Miasta Ostróda, Ostródzie Centrum Sportu i Rekreacji oraz MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda zapraszają do udziału w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w tenisie stołowym. 

Zawody rozegrane zostaną w dniach 28 kwietnia - 1 maja 2016 roku, a miejscem zmagań będą obiekty Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie, przy ul. Kościuszki 22A.

(materiał: PZTS)

Załączniki:
Pobierz (dmp_j_lu.pdf)dmp_j_lu.pdf[ ]592 Kb
Pobierz (idmp_j_komunikat.pdf)idmp_j_komunikat.pdf[komunikat_organizacyjny]95 Kb
Pobierz (idmp_j_program.pdf)idmp_j_program.pdf[ ]108 Kb
Pobierz (imp_j_lu.pdf)imp_j_lu.pdf[ ]568 Kb
 

III liga - MUKS PIŁECZKA Pisz powalczy z UWM Olsztyn o awans

MUKS Pileczka Pisz(MUKS PIŁECZKA Pisz podczas prezentacji w spotkaniu rewanżowym z MLEXER II Elbląg, foto facebook MUKS PIŁECZKA Pisz)

Zespół MUKS PIŁECZKA Pisz pierwszym finalistą FAZY PLAY OFF o awans do II ligi.

W rozegranym w niedzielę (10 kwietnia) meczu zawodnicy z Pisza przegrali 10-8 z MLEXER II Elbląg, ale dzięki zwycięstwu 11-7 w I spotkaniu awansowali do ścisłego finału rozgrywek.

Rywalem MUKS PIŁECZKA Pisz będzie ekipa UWM Olsztyn, która pokonała w dwumeczu LZS Lubawa (w Rożentalu wygrali zawodnicy z Olsztyna 12:6, w rewanżu w Olsztynie padł remis 9:9).

Pierwsze spotkanie o Mistrzostwo III ligi odbędzie się w Piszu 14 maja. Rewanż tydzień później (21 maja) w Olsztynie. Obydwa spotkania rozpoczną się o godzinie 17:00.

 
Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl