Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

I WTK SKRZAT, II WTK ŻAK - 17 GRUDNIA 2016 - PISANICA

W sobotę (17 grudnia 2016) w Pisanicy odbył się I WTK SKRZAT oraz II WTK ŻAK w tenisie stołowym.

Wśród dziewcząt zwycięstwa odniosły Maria Skarżyńska - LUKS ABC ŻAK Pisanica (Skrzat) oraz Natalia Bogdanowicz - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński (ŻAK). W grupie chłopców na najwyższym stopniu podium stanęli Paweł Witkowski - LKS WEL Lidzbark Welski (SKRZAT) oraz Dawid Chilicki - UKS JANTAR Gołdap (ŻAK)

Szczegółowe wyniki w rozwinięciu.

Kategoria skrzat - dziewczęta

1. Skarżyńska Maria   - 2008r - LUKS ABC Żak Pisanica

2. Krynicka Alicja      - 2009 - LUKS ABC Żak Pisanica

3. Brzezińska Natalia - 2008 - KS Dekorglass Działdowo

4. Dzięcioł Zofia        - 2008 - UWM Olsztyn

5. Malinowska Kinga - 2009 - LUKS ABC Żak Pisanica


Kategoria skrzat - chłopcy

1. Witkowski Paweł   - 2008 - LKS "Wel" Lidzbark Welski

2. Lipowski Michał    - 2008 - KS Dekorglass Działdowo

3. Dzięcioł Tadeusz    - 2008 - UWM Olsztyn

4. Stachowiak Kajetan - 2009 - UWM Olsztyn

5-6. Ziarko Maciej      - 2008r - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Bogdanowicz Hubert - 2010 - LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

7. Krymski Artur        - 2008 - LUKS ABC Żak Pisanica


Kategoria żak - dziewczęta

1. Bogdanowicz Natalia - 2007 - LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

2. Prostko Elżbieta     - 2006 - UKS Konieczki Ełk

3. Madej Zofia           - 2007 - KS Dekorglass Działdowo

4. Skarżyńska Maria   - 2008r - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Tymińska Katarzyna - 2006 - MKS Mrągowia Mrągowo

5-6. Ducka Joanna      - 2006 - UKS Olimp Kętrzyn

7-8. Skakuj Joanna     - 2006 - UKS Olimp Kętrzyn

7-8. Brzezińska Natalia - 2008 - KS Dekorglass Działdowo

9-11. Krynicka Alicja - 2009 - LUKS ABC Żak Pisanica

9-11. Donat Milena    - 2006 - UKS Olimp Kętrzyn

9-11. Noskowska Zofia - 2007 -  UWM Olsztyn

Kategoria żak - chłopcy

1. Chilicki Dawid - 2006 - UKS Jantar Gołdap

2. Gromek Artur  - 2007 - LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

3. Marcinkiewicz Mateusz - 2006 - UKS Jantar Gołdap

4. Witkowski Paweł   - 2008 - LKS "Wel" Lidzbark Welski

5-6. Lipowski Michał - 2008 - KS Dekorglass Działdowo

5-6. Łoziński Miłosz - 2006 - LKS "Wel" Lidzbark Welski

7-8. Budziński Bartłomiej - 2006 - UKS Konieczki Ełk

7-8. Dzięcioł Tadeusz - 2008 - UWM Olsztyn

9-10. Ziarko Maciej - 2008r - LUKS ABC Żak Pisanica

9-10. Dąbkowski Filip - 2006 - UKS Konieczki Ełk

 
Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl