Zawodnicy reprezentujący województwo warmińsko-mazurskie zdominowali Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Wszystkie drużyny występujące na MMP sięgnęły po medal. 1 miejsce zajęła drużyna z KS Dekorglass Działdowo (Kubik Maciej, Kulczycki Samuel, Lewandowski Patryk, Matyjek Karol), 2 miejsce zajęła drużyna MLKS Ostródzianka Ostróda I (Małachowski Michał, Sokołowski Łukasz, Klimczewski Jakub), 3 miejsce zajęła drużyna MLKS Ostródzianka Ostróda II (Kwapiś Kuba, Majchrzak Aleksander). W rywalizacji młodzieżówek brązowe medale wywalczyły zawodniczki KS AZS UWM Olsztyn (Jarkowska Aleksandra, Wrzosek Wiktoria, Duralak Daria).

W rywalizacji indywidualnej młodzieżowców zwyciężył Kubik Maciej (KS Dekorglas Działdowo) pokonując w finale klubowego kolegę Samuela Kulczyckiego. Na trzecim stopniu podium uplasował się Michał Małachowski (MLKS Ostródzianka Ostróda). Miejsca 5-8 zajęli Lewandowski Patryk (KS Dekorglass Działdowo oraz Kwapiś Kuba (MLKS Ostródzianka Ostróda). Miejsca 9-16 zajęli Sokołowki Łukasz oraz Majchrzak Aleksander (obaj MLKS Ostródzianka Ostróda). W rywalizacji młodzieżówek brązowy medal wywalczyła Jarkowska Aleksandra (KS AZS UWM Olsztyn). Miejsce 9-16 wywalczyła Duralak Daria (KS AZS UWM Olsztyn), a Wiktoria Wrzosek (KS AZS UWM Olsztyn) zajęła miejsce 25-32.

W grze mieszanej Małachowski Michał (MLKS Ostródzianka Ostróda) w parze z Gryko Kamilą sięgnęli po złote medale, na trzecim stopniu podium uplasował się Majchrzak Aleksander (MLKS Ostródzianka Ostróda) w parze z Licbarską Adrianną oraz Patryk Lewandowski (KS Dekorglass Działdowo w parze z Iloną Stwiertnią.