TERMINARZ ROZGRYWEK
III LIGA TENISA STOŁOWEGO
SEZON 2021/2022 – II RUNDA

X KOLEJKA

46 05.02.2022 11:00 MLEXER II Elbląg - GKS Grunwald 12:6
47 08.05.2022 11:00 MUKS PIŁECZKA Pisz - Energa-Morliny Ostróda 16:2
48 06.02.2022 11:00 LZS Lubawa - KS WICHER Gwiździny 11:7
49 06.02.2022 11:00 KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - KS DEKORGLASS IV Działdowo 16:2
50 31.01.2022 11:00 UKS TEMPO 25 Olsztyn - KS AZS UWM II Olsztyn 12:6


XI KOLEJKA
51 13.02.2022 11:00 UKS TEMPO 25 Olsztyn - MLEXER II Elbląg 5:13
52 15.02.2022 17:00 KS AZS UWM II Olsztyn - KS DEKORGLASS IV Działdowo 11:7
53 13.02.2022 11:00 KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - LZS Lubawa 14:4
54 13.02.2022 11:00 KS WICHER Gwiździny - MUKS PIŁECZKA Pisz 7:11
55 23.02.2022 11:00 Energa-Morliny Ostróda - GKS Grunwald 9:9



XII KOLEJKA
56 19.02.2022 11:00 MLEXER II Elbląg - Energa-Morliny Ostróda 12:6
57 20.02.2022 11:00 GKS Grunwald - KS WICHER Gwiździny 15:3
58 03.05.2022 11:00 MUKS PIŁECZKA Pisz - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 13:5
59 20.02.2022 11:00 LZS Lubawa - KS AZS UWM II Olsztyn 15:3
60 20.02.2022 11:00 KS DEKORGLASS IV Działdowo - UKS TEMPO 25 Olsztyn 4:14


XIII KOLEJKA
61 27.02.2022 11:00 KS DEKORGLASS IV Działdowo - MLEXER II Elbląg 9:9
62 26.02.2022 17:00 KS AZS UWM II Olsztyn - MUKS PIŁECZKA Pisz 5:13
63 08.05.2022 11:00 UKS TEMPO 25 Olsztyn - LZS Lubawa 10:8
64 27.02.2022 11:00 KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - GKS Grunwald 15:3
65 23.05.2022 17:00 Energa-Morliny Ostróda - KS WICHER Gwiździny 12:6


XIV KOLEJKA
66 12.03.2022 11:00 MLEXER II Elbląg - KS WICHER Gwiździny 16:2
67 13.03.2022 11:00 Energa-Morliny Ostróda - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 0:18
68 13.03.2022 11:00 GKS Grunwald - KS AZS UWM II Olsztyn 18:0
69 13.03.2022 11:00 MUKS PIŁECZKA Pisz - UKS TEMPO 25 Olsztyn 10:8
70 02.05.2022 16:00 LZS Lubawa - KS DEKORGLASS IV Działdowo 10:8


XV KOLEJKA
71 27.03.2022 11:00 LZS Lubawa - MLEXER II Elbląg 5:13
72 27.03.2022 11:00 KS DEKORGLASS IV Działdowo - MUKS PIŁECZKA Pisz 7:11
73 05.04.2022 11:00 UKS TEMPO 25 Olsztyn - GKS Grunwald 5:13
74 31.03.2022 11:00 Energa-Morliny Ostróda - KS AZS UWM II Olsztyn 11:7
75 27.03.2022 11:00 KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - KS WICHER Gwiździny 18:0



XVI KOLEJKA
76 02.04.2022 11:00 MLEXER II Elbląg - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 5:13
77 05.04.2022 17:00 KS WICHER Gwiździny - KS AZS UWM II Olsztyn 2:16
78 03.04.2022 11:00 Energa-Morliny Ostróda - UKS TEMPO 25 Olsztyn 0:18 (w)
79 03.04.2022 11:00 GKS Grunwald - KS DEKORGLASS IV Działdowo 9:9
80 03.04.2022 11:00 MUKS PIŁECZKA Pisz - LZS Lubawa 14:4


XVII KOLEJKA
81 10.04.2022 11:00 MUKS PIŁECZKA Pisz - MLEXER II Elbląg 11:7
82 10.04.2022 11:00 LZS Lubawa - GKS Grunwald 8:10
83 10.04.2022 11:00 KS DEKORGLASS IV Działdowo - Energa-Morliny Ostróda 11:7
84 10.04.2022 11:00 KS WICHER Gwiździny - UKS TEMPO 25 Olsztyn 9:9
85 10.04.2022 11:00 KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - KS AZS UWM II Olsztyn 17:1


XVIII KOLEJKA
86 23.04.2022 11:00 MLEXER II Elbląg - KS AZS UWM II Olsztyn 15:3
87 24.04.2022 11:00 UKS TEMPO 25 Olsztyn - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 4:14
88 24.04.2022 11:00 KS WICHER Gwiździny - KS DEKORGLASS IV Działdowo 0:18
89 24.04.2022 11:00 Energa-Morliny Ostróda - LZS Lubawa 0:18 (w)
90 24.04.2022 11:00 GKS Grunwald - MUKS PIŁECZKA Pisz 4:14