TERMINARZ ROZGRYWEK
III LIGA TENISA STOŁOWEGO
SEZON 2021/2022 – I RUNDA

I KOLEJKA
1 03.10.2021 11:00 GKS Grunwald - MLEXER II Elbląg 7:11
2 21.11.2021 11:00 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda - MUKS PIŁECZKA Pisz 6:12
3 03.10.2021 11:00 KS WICHER Gwiździny - LZS Lubawa 6:12
4 29.09.2021 17:00 KS DEKORGLASS IV Działdowo - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 6:12
5 13.10.2021 16:30 KS AZS UWM II Olsztyn - UKS TEMPO 25 Olsztyn 8:10


II KOLEJKA
6 10.10.2021 11:00 MLEXER II Elbląg - UKS TEMPO 25 Olsztyn 12:6
7 10.10.2021 11:00 KS DEKORGLASS IV Działdowo - KS AZS UWM II Olsztyn 8:10
8 23.10.2021 16:00 LZS Lubawa - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 1:17
9 10.10.2021 11:00 MUKS PIŁECZKA Pisz - KS WICHER Gwiździny 17:1
10 10.10.2021 11:00 GKS Grunwald - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda 6:12


III KOLEJKA
11 17.10.2021 11:00 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda - MLEXER II Elbląg 6:12
12 17.10.2021 11:00 KS WICHER Gwiździny - GKS Grunwald 12:6
13 13.11.2021 10:00 KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - MUKS PIŁECZKA Pis 13:5
14 16.10.2021 17:00 KS AZS UWM II Olsztyn - LZS Lubawa 12:6
15 30.10.2021 11:00 UKS TEMPO 25 Olsztyn - KS DEKORGLASS IV Działdowo 10:8


IV KOLEJKA
16 24.10.2021 11:00 MLEXER II Elbląg - KS DEKORGLASS IV Działdowo 15:3
17 24.10.2021 11:00 MUKS PIŁECZKA Pisz - KS AZS UWM II Olsztyn 13:5
18 24.10.2021 11:00 LZS Lubawa - UKS TEMPO 25 Olsztyn 7:11
19 25.10.2021 18:30 GKS Grunwald - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 2:16
20 24.10.2021 11:00 KS WICHER Gwiździny - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda 3:15


V KOLEJKA
21 14.11.2021 11:00 KS WICHER Gwiździny - MLEXER II Elbląg 3:15
22 09.11.2021 11:00 KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda 11:7
23 13.11.2021 17:00 KS AZS UWM II Olsztyn - GKS Grunwald  3:15
24 13.11.2021 14:00 UKS TEMPO 25 Olsztyn - MUKS PIŁECZKA Pisz 5:13
25 21.11.2021 11:00 KS DEKORGLASS IV Działdowo - LZS Lubawa 12:6


VI KOLEJKA
26 20.11.2021 17:00 MLEXER II Elbląg - LZS Lubawa 17:1
27 28.11.2021 11:00 MUKS PIŁECZKA Pisz - KS DEKORGLASS IV Działdowo 17:1
28 28.11.2021 11:00 GKS Grunwald - UKS TEMPO 25 Olsztyn 9:9
29 28.11.2021 11:00 KS AZS UWM II Olsztyn - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda 1:17
30 23.11.2021 18:00 KS WICHER Gwiździny - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 1:17


VII KOLEJKA
31 09.12.2021 18:30 KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - MLEXER II Elbląg 12:6 (mecz w Elblągu)
32 04.12.2021 17:00 KS AZS UWM II Olsztyn - KS WICHER Gwiździny 12:6
33 04.12.2021 11:00 UKS TEMPO 25 Olsztyn - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda 12:6
34 05.12.2021 11:00 KS DEKORGLASS IV Działdowo - GKS Grunwald 13:5
35 05.12.2021 11:00 LZS Lubawa - MUKS PIŁECZKA Pisz 4:14


VIII KOLEJKA
36 12.12.2021 11:00 MLEXER II Elbląg - MUKS PIŁECZKA Pisz 12:6
37 12.12.2021 11:00 GKS Grunwald - LZS Lubawa 13:5
38 22.12.2021 17:00 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda - KS DEKORGLASS IV Działdowo 8:10
39 12.12.2021 11:00 UKS TEMPO 25 Olsztyn - KS WICHER Gwiździny 14:4
40 16.12.2021 17:00 KS AZS UWM II Olsztyn - KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński 4:14


IX KOLEJKA
41 22.12.2021 17:00 KS AZS UWM II Olsztyn - MLEXER II Elbląg 0:18
42 21.12.2021 18:00 KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński - UKS TEMPO 25 Olsztyn 13:5
43 19.12.2021 11:00 KS DEKORGLASS IV Działdowo - KS WICHER Gwiździny 11:7
44 19.12.2021 11:00 LZS Lubawa - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda 10:8
45 19.12.2021 11:00 MUKS PIŁECZKA Pisz - GKS Grunwald 11:7