25 lutego br. w Ostródzie odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego seniorów i seniorek w tenisie stołowym. Zawody odbędą się w Hali widowiskowo sportowej przy ulicy Kościuszki 22 w Ostródzie. Zapisy w godz. 11:00 - 11:15, losowanie gier 11:15 - 11:30, początek gier godz. 11:30, w kolejności:
- gry indywidualne seniorek i seniorów,
- gry podwójne seniorek i seniorów,
- gry mieszane.
-
Do losowania w turnieju będzie zastosowana klasyfikacja Seniorów/ek po III WTK i III OTK sezonu 2006/2007.

System rozgrywek: gry indywidualne gramy systemem pucharowym do dwóch przegranych gier i trzech wygranych setów, od (półfinałów) do czterech wygranych setów, przegrani do trzech wygranych setów, gry deblowe i mieszane do trzech wygranych setów. Zawodniczki i zawodnicy, którzy mają (limit) zapewniony start na Mistrzostwach Polski grać będą dopiero od półfinałów lub w finale gier Indywidualnych Mistrzostw Województwa Seniorów.

System pozostałych gier ustalony zostanie na odprawie przed zawodami w zależności od ilości uczestników.

Prawo startu mają zawodniczki i zawodnicy, niezależnie od wieku i reprezentujący odpowiedni poziom sportowy, którzy posiadają aktualne licencje zawodnicze (bądź potwierdzoną wpłatę za licencje z wykazem imiennym) i ważne badania lekarskie.

Mistrzyni Województwa i Mistrz Województwa zakwalifikują się do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Rzeszowie w dniach 02-04.03.2007 r.

Wpisowe do Mistrzostw Województwa pobiera organizator tj. MLKS ";Ostródzianka"; Ostróda:
- gry indywidualne - 15 zł.
- gry deblowe - 20 zł.
- gry mieszane - 20 zł.