Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego opublikował dokumenty niezbędne do ubiegania się o licencje zawodnika w sezonie 2014/2015, oraz zgłoszenia do rozgrywek drużynowych.

Dnia 10 września 2014 roku mija ostateczny termin dokonywania zmian przynależności klubowej oraz nadawania przez Polski Związek Tenisa Stołowego licencji okresowych S lub M zawodniczkom i zawodnikom, a także zgłaszania do wojewódzkich związków tenisa stołowego drużyn (wraz z podaniem imiennych składów) do rozgrywek drużynowych 2. ligi kobiet i mężczyzn oraz niższych klas rozgrywkowych w sezonie 2014/2015.

Wypełniony wniosek (załącznik - licencje okresowe-1.xls) należy wysłać drogą elektroniczną bezpośrednio do Wydziału Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), oraz na adres Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisa Stołowego - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.