10 marca w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się finałowy turniej Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych.

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Finału Wojewódzkiego w drużynowym tenisie stołowym

dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych

1. Organizator zawodów - Warmińsko – Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie zawiadamia, że finał wojewódzki w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazalnych odbędzie się w dniu 10 marca (wtorek) 2009 r. w hali widowiskowo-sportowej przy Gimnazjum Nr 2 w Lidzbarku Warm., ul. Polna 26.

2. Współorganizatorzy zawodów: Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Warmińskim, Gimnazjum Nr 2 w Lidzbarku Warmińskim, Liceum Ogółnokształcące w L:idzbarku Warmińskim – zabezpieczają sekretariat zawodów, protokoły zawodów, sędziów, opiekę medyczną i radiofonizację.

3. Program zawodów:- Przyjazd drużyn - do godz. 930;- Odprawa techniczna - godz. 945–1000;- Otwarcie zawodów - godz. 1000;- Rozpoczęcie gier - godz. 1015;

4. Uwagi ogólneRegulamin zawodów znajduje się w Wojewódzkim Kalendarzu Imprez Sportowych Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2008/2009 . Drużyny przyjeżdzają na koszt własny. Drużyny przywożą ze sobą rakietki i piłeczki. Przy weryfikacji wymagana będzie lista zawodników(czek) podpisana przez dyrektora szkoły i nauczyciela wychowania fizycznego wraz z ważnymi legitymacjami szkolnymi.

 

Tel. kontaktowy: Zbyszek Pietkiewicz 602 247 724.

 

Przewodniczący W-M SZS

Wacław Wasiela