W miniony weekend odbywały się dwa turnieje z cyklu Grand Prix Polski. W Brzegu Dolnym rywalizowali młodzicy, natomiast w Gliwicach seniorzy. Spośród reprezentantów klubów Warmii i Mazur najdalej dotarł Maciej Kubik (Dekorglass Działdowo), który był w półfinale.

W ćwierćfinale swoich zmagań znaleźli się Julia Kowalska (Dekorglass) i Kuba Kwapiś (Ostródzianka Ostróda). Wśród młodziczek i młodzików, na miejsach 57-64 uplasowali się Rafał Piotrkowski i Filip Szczepański, na pozycjach 41-48 znaleźli się Alicja Krynicka i Dominik Dziekoński (LUKS ABC Żak Pisanica, a przedział 33-40 zajęła Lena Rucińska (Wel Lidzbark Welski). Najdalej zaszedł Oleg Stefanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński), notując lokaty 9-12. W turnieju głównym znalazł się jeszcze Bartosz Ziemba (GKTS Giżycko) - 17-24 i Adam Stachowiak (AZS UWM Olsztyn) - 25-32.

Na turnieju seniorów oprócz Kubika i Kwapisia, którzy meldowali się odpowiednio w półfinale i ćwierćfinale, województwo warmińsko-mazurskie reprezentował Kamil Kurowski (Dekorglass). Zwycięzca II Grand Prix Województwa zajął lokaty w przedziale 33-36.