KOMUNIKAT

WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO ZWIĄZKU TENISA STOŁOWEGO

z dnia 22 września 2021 roku.

w sprawie terminarza rozgrywek III ligi tenisa stołowego

sezon 2021/2022 – I runda

WMZTS informuje, że w dniu 21 września 2021 roku sporządził terminarz rozgrywek III ligi tenisa stołowego sezon 2021/2022 – I runda (terminarz w załączniku).

Dodatkowo dołączamy:

  1. Dane kontaktowe klubów
  2. Protokół meczu III ligi tenisa stołowego
  3. Składy zespołów

Zgodnie z informacjami zawartymi w zgłoszeniach klub KS AZS UWM II Olsztyn swoje mecze w roli gospodarza rozgrywać będzie w soboty (godzina 17:00). Pozostałe spotkania odbywać się będę w niedzielę (godzina 11:00).

W związku z napiętym kalendarzem rozgrywek i udziałem zawodników klubów
w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodów ogólnopolskich (Grand Prix itd.) terminy pojedynczych spotkań, po porozumieniu przedstawicieli klubów i poinformowaniu WMZTS, odbywać się mogą w innych terminach.

Po zakończonym meczu gospodarz zawodów zobowiązany jest do niezwłocznego podania wyniku meczu prowadzącemu rozgrywki: RAFAŁ LASKOWSKI – 883-614-939. Skan protokołu należy wysłać w ciągu 48 godzin na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA:

W sezonie 2021/2022 prowadzona będzie klasyfikacja najlepszych zawodników w grach indywidualnych i deblowych. Za zajęcie miejsc I-III w klasyfikacji drużynowej, gier indywidualnych oraz gier deblowych po zakończonych rozgrywkach WMZTS wręczy zawodnikom pamiątkowe puchary/ statuetki/ medale.