wmzts.logo

III LIGA TENISA STOŁOWEGO
I RUNDA SEZON 2017/2018
GRY INDYWIDUALNE ***

L.p. NAZWISKO imię Klub Mecze W P Sety + Sety - Bilans Skuteczność
1 NOGACKI Sebastian MUKS PIŁECZKA Pisz 26 24 2 73 19 54 92,31%
2 BIELICKI Jakub KS DEKORGLASS Działdowo 24 22 2 68 21 47 91,67%
3 RUTKOWSKI Mateusz KS DEKORGLASS Działdowo 28 21 7 74 33 41 75,00%
4 MIKUCKI Łukasz  MUKS PIŁECZKA Pisz 28 21 7 70 33 37 75,00%
5 ŻEBROWSKI Jędrzej MORLINY III Ostróda 28 21 7 66 42 24 75,00%
6 RATUSZNIAK Zbigniew MKS MRĄGOWIA Mrągowo 28 19 9 66 44 22 67,86%
7 JURCZYK Mariusz MKS MRĄGOWIA Mrągowo 21 18 3 56 27 29 85,71%
8 LEWANDOWSKI Patryk KS DEKORGLASS Działdowo 24 17 7 59 30 29 70,83%
9 CHRZĄSZCZ Wojciech MORLINY III Ostróda 16 16 0 48 7 41 100,00%
10 SURDYKOWSKI Michał LZS Lubawa 21 14 7 47 36 11 66,67%
11 JANKOWSKI Igor MORLINY III Ostróda 24 14 10 52 38 14 58,33%
12 PAWŁOWSKI Krzysztof MKS MRĄGOWIA Mrągowo 24 14 10 51 41 10 58,33%
13 SIELAWA Robert MUKS PIŁECZKA Pisz 26 14 12 53 47 6 53,85%
14 BACZEWSKI Jacek MKS MRĄGOWIA Mrągowo 27 14 13 50 47 3 51,85%
15 ZIELIŃSKI Marcin LZS Lubawa 22 13 9 45 42 3 59,09%
16 GOLDER Tomasz LZS Lubawa 28 13 15 52 56 -4 46,43%
17 FRĄCZEK Piotr OSIR Jeziorany 20 12 8 44 37 7 60,00%
18 ŻURALSKI Szymon LZS Lubawa 25 12 13 41 48 -7 48,00%
19 ZIELIŃSKI Paweł MUKS PIŁECZKA Pisz 18 11 7 37 28 9 61,11%
20 KLIMCZEWSKI Jakub MORLINY III Ostróda 24 11 13 49 44 5 45,83%
21 ZŁAKOWSKI Wiesław OSIR Jeziorany 24 11 13 43 43 0 45,83%
22 SAMSEL Mariusz OSIR Jeziorany 24 10 14 44 50 -6 41,67%
23 JASTRZĘBOWSKI Franciszek MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 20 8 12 35 41 -6 40,00%
24 GROMKO Artur EKS MLEXER II Elbląg 21 8 13 40 42 -2 38,10%
25 SZEWCZYK Szymon MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 8 7 1 23 8 15 87,50%
26 CIEŚLIŃSKI Radosław EKS MLEXER II Elbląg 12 7 5 27 20 7 58,33%
27 KAWIAK Marta MORLINY III Ostróda 20 7 13 32 44 -12 35,00%
28 PAWELCZYK Waldemar MUKS PIŁECZKA Pisz 8 6 2 20 7 13 75,00%
29 KOSEWSKI Witold KS DEKORGLASS Działdowo 12 6 6 24 26 -2 50,00%
30 GRZEBSKA Aleksandra KS DEKORGLASS Działdowo 16 6 10 30 36 -6 37,50%
31 KACZMARZYK Arkadiusz EKS MLEXER II Elbląg 21 6 15 28 48 -20 28,57%
32 HARACZ Andrzej EKS MLEXER II Elbląg 20 4 16 26 52 -26 20,00%
33 LIBURA Tomasz EKS MLEXER II Elbląg 4 3 1 10 3 7 75,00%
34 CHOJAK Marcin KS DEKORGLASS Działdowo 4 3 1 11 5 6 75,00%
35 BOJANOWSKI Krzysztof EKS MLEXER II Elbląg 4 2 2 9 7 2 50,00%
36 JASTRZĘBOWSKI Rafał MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 4 2 2 7 6 1 50,00%
37 GOLDER Patrycja LZS Lubawa 5 2 3 7 9 -2 40,00%
38 WOJSŁAW Andrzej MUKS PIŁECZKA Pisz 6 2 4 10 13 -3 33,33%
39 GUZOWSKI Andrzej LZS Lubawa 6 2 4 7 12 -5 33,33%
40 PAWLAK Marek MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 15 2 13 6 39 -33 13,33%
41 WACIAK Jakub MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 19 2 17 13 52 -39 10,53%
42 GROCHOWSKI Leszek OSIR Jeziorany 24 2 22 12 66 -54 8,33%
43 CEGLIŃSKA Wiktoria MKS MRĄGOWIA Mrągowo 3 1 2 3 7 -4 33,33%
44 PENKALA Kornel LZS Lubawa 4 1 3 4 10 -6 25,00%
45 GŁĘBOCKI Janusz MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 18 1 17 8 51 -43 5,56%
46 CHOJNOWSKI Wojciech KS DEKORGLASS Działdowo 2 0 2 3 6 -3 0,00%
47 GOLDER Przemysław LZS Lubawa 1 0 1 0 3 -3 0,00%
48 SKONECZKA Mikołaj KS DEKORGLASS Działdowo 2 0 2 2 6 -4 0,00%
49 BUCHOLC Waldemar OSIR Jeziorany 4 0 4 3 12 -9 0,00%
50 SZYPCZYŃSKI Rafał MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 4 0 4 2 12 -10 0,00%
51 GRZEGORZ Daniel EKS MLEXER II Elbląg 4 0 4 0 12 -12 0,00%
52 LIPKA Dariusz MKS MRĄGOWIA Mrągowo 4 0 4 0 12 -12 0,00%
53 PAWŁOWSKA Zuzanna MKS MRĄGOWIA Mrągowo 5 0 5 2 15 -13 0,00%
54 CICHOWSKI Dariusz MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 8 0 8 5 24 -19 0,00%
55 JABŁONKA Aleksandra EKS MLEXER II Elbląg 8 0 8 0 24 -24 0,00%
56 NALAZEK Dariusz EKS MLEXER II Elbląg 8 0 8 0 24 -24 0,00%
57 OKULUS Adam EKS MLEXER II Elbląg 10 0 10 0 30 -30 0,00%

*** do rozegrania pozostało jeszcze jedno spotkania - OSIR Jeziorany - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie