Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Wyniki III WTK

21.01.2017 - DZIAŁDOWO

JUNIORKI (startowały 4 zawodniczki)

I. GRZEBSKA Aleksandra (KS DEKORGLASS Działdowo)

II. PIÓRKOWSKA Wiktoria (KS DEKORGLASS Działdowo)

III. KAWIAK Marta (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda)

IV. ŁOZIŃSKA Paulina (LKS WEL Lidzbark Welski)


JUNIORZY
 (startowało 13 zawodników)

I. LIPIŃSKI Mateusz (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda)

II. CHRZĄSZCZ Wojciech (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda)

III. KAWIAK Krystian (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda)

IV. BIELICKI Jakub (KS DEKORGLASS Działdowo)

V-VI. WOŹNIAK Szymon (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński), ŻEBROWSKI Jędrzej (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda)

VII-VIII. SZYMAŃSKI Jakub (KS DEKORGLASS Działdowo), LEWANDOWSKI Patryk (KS DEKORGLASS Działdowo)

IX-XII. SKONECZKA Mikołaj (KS DEKORGLASS Działdowo), RUTKOWSKI Mateusz (KS DEKORGLASS Działdowo), CHOJNOWSKI Wojciech (KS DEKORGLASS Działdowo), CHOJNACKI Wiktor (LKS WEL Lidzbark Welski)

XIII. MARCINIAK Jan (KS DEKORGLASS Działdowo)

 

07.02.2016 - LIDZBARK WARMIŃSKI

Junior:

1. Chrząszcz Wojciech – Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński

2. Kawiak Krystian – MLKS Ostródzianka Ostróda

3. Petaś Kacper – MLKS Ostródzianka Ostróda

4. Barbachowski Jacek – MLKS Ostródzianka Ostróda

5-6. Kraszyński Bartosz – MLKS Ostródzianka Ostróda

Bielicki Jakub – KS Dekorglass Działdowo

7-8. Michalak Paweł – MLKS Ostródzianka Ostróda

Skoneczka Mikołaj – KS Dekorglass Działdowo

9-12. Żebrowski Jędrzej – MLKS Ostródzianka Ostróda

Szymański Jakub – KS Dekorglass Działdowo

Góralski Kacper – ITR Jeziorak Iława

Przeździeniecki Radosław – Mlexer Elbląg

13-16. Grzelak Dominik – Mlexer Elbląg

Fiedorowicz Damian – Czarni Olecko

Burzynski Bartosz – ITR Jeziorak Iława

Chojnacki Wiktor – KS Dekorglass Działdowo

17. Stalewski Damian – Mlexer Elbląg


Juniorka:

1. Bibik Julia – Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński

2. Górska Ada – Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński

3. Żukowska Paulina – LUKS ABC ŻAK Pisanica

4. Grzebska Aleksandra – KS Dekorglass Działdowo

5-6. Archacka Julia – Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński

Piórkowska Wiktoria – KS Dekorglass Działdowo

7-8. Kondracka Marika – LUKS ABC ŻAK Pisanica

Łuszczyńska Joanna – Czarni Olecko

9-11. Kondracka Dominika – LUKS ABC ŻAK Pisanica

Łozińska Paulina – LKS WEL Lidzbark

Szczepańska Aleksandra – ITR Jeziorak Iława

 

18.01.2015 - OSTRÓDA

WYNIKI III WTK - 18.01.2015 OSTRÓDA

KATEGORIA JUNIORKA i JUNIOR

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl