Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Wyniki II WTK

17 GRUDNIA 2016 - PISANICA

Kategoria żak - dziewczęta

1. Bogdanowicz Natalia - 2007 - LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

2. Prostko Elżbieta     - 2006 - UKS Konieczki Ełk

3. Madej Zofia           - 2007 - KS Dekorglass Działdowo

4. Skarżyńska Maria   - 2008r - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Tymińska Katarzyna - 2006 - MKS Mrągowia Mrągowo

5-6. Ducka Joanna      - 2006 - UKS Olimp Kętrzyn

7-8. Skakuj Joanna     - 2006 - UKS Olimp Kętrzyn

7-8. Brzezińska Natalia - 2008 - KS Dekorglass Działdowo

9-11. Krynicka Alicja - 2009 - LUKS ABC Żak Pisanica

9-11. Donat Milena    - 2006 - UKS Olimp Kętrzyn

9-11. Noskowska Zofia - 2007 -  UWM Olsztyn

Kategoria żak - chłopcy

1. Chilicki Dawid - 2006 - UKS Jantar Gołdap

2. Gromek Artur  - 2007 - LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

3. Marcinkiewicz Mateusz - 2006 - UKS Jantar Gołdap

4. Witkowski Paweł   - 2008 - LKS "Wel" Lidzbark Welski

5-6. Lipowski Michał - 2008 - KS Dekorglass Działdowo

5-6. Łoziński Miłosz - 2006 - LKS "Wel" Lidzbark Welski

7-8. Budziński Bartłomiej - 2006 - UKS Konieczki Ełk

7-8. Dzięcioł Tadeusz - 2008 - UWM Olsztyn

9-10. Ziarko Maciej - 2008r - LUKS ABC Żak Pisanica

9-10. Dąbkowski Filip - 2006 - UKS Konieczki Ełk

 

11.11.2015 - OSTRÓDA

Żaczki

1 Skarżyńska Maria ABC ŻAK Pisanica
2 Góralska Anna ITR Iława
3 Famińska Zofia ITR Iława
4 Grzywacz Gabriela ITR Iława

Żacy

1 Gromek Artur LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
2 Anzel Jakub DEKORGLASS Działdowo
3 Markowski Dominik ABC ŻAK Pisanica
4 Gajewski Wojciech UKS KONIECZKI Ełk
5-6 Blautenberg Tomasz DEKORGLASS Działdowo
Bobojć Karol UKS TEMPO 25 Olsztyn
7-8 Rogiewicz Szymon HURAGAN Morąg
Pawłowski Maciej LKS MLEXER Elbląg
9-10 Okulus Adam LKS MLEXER Elbląg
Milankiewicz Mikołaj UKS TEMPO 25 Olsztyn
11 Gajcy Paweł LKS MLEXER Elbląg
 

13.12.2014 PISANICA

WYNIKI II WTK - 13.12.2014 PISANICA

KATEGORIA ŻACZKA I ŻAK

ż 001ż 005 - Kopia

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl