Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Wyniki II WTK

30.10.2016 - OSTRÓDA

Młodziczki

1 Anna Góralska (ITS Jeziorak Iława)

2 Patrycja Golder (LZS Lubawa)

3 Natalia Bogdanowicz (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński)

4 Gabriela Ziarko (UKS Konieczki Ełk)

5 Gabriela Grzywacz (ITS Jeziorak Iława)

6 Zofia Kamińska (ITS Jeziorak Iława)

Młodzicy

1 Mateusz Rutkowski (KS Dekorglass Działdowo)

2 Igor Jankowski (MLKs Ostródzianka Ostróda)

3 Dominik Święcki (UKS Jantar Gołdap)

4 Artur Gromek (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński)

5/6 Kacper Malinowski (LUKS ABC Żak Pisanica)

5/6 Mikołaj Malinowski (UKS Konieczki Ełk)

7/8 Jakub Anzel (KS Dekorglass Działdowo)

7/8 Dominik Markowski (LUKS ABC Żak Pisanica)

9/12 Miłosz Łoziński (Wel Lidzbark Welski)

9/12 Wojciech Gajewski (UKS Konieczki Ełk)

9/12 Paweł Witkowski (Wel Lidzbark Welski)

9/12 Igor Chojnacki (Wel Lidzbark Welski)

13 Hubert Wybranowski (UKS Konieczki Ełk)

 

11.11.2015 - OSTRÓDA

Młodziczki

1 Pawłowska Zuzanna MKS MRĄGOWIA Mrągowo
2 Kawiak Marta MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
3 Archacka Julia LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
4 Golder Patrycja LZS Lubawa
5-6 Góralska Anna ITR Iława
  Skarżyńska Maria ABC ŻAK Pisanica
7 Ziarko Gabriela UKS KONIECZKI Ełk

Młodzicy

1 Jankowski Igor MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
2 Rutkowski Mateusz DEKORGLASS Działdowo
3 Kucharski Arkadiusz ABC ŻAK Pisanica
4 Woźniak Szymon LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
5-6 Malinowski Kacper ABC ŻAK Pisanica
Rutkowski Marcel ABC ŻAK Pisanica
7-8 Marciniak Jan DEKORGLASS Działdowo
Malinowski Mikołaj UKS KONIECZKI Ełk
9-12 Pupel Szymon UKS OLIMP Kętrzyn
Markowski Dominik ABC ŻAK Pisanica
Lewandowski Patryk DEKORGLASS Działdowo
Malicki Mikołaj UKS TEMPO 25 Olsztyn
13-16 Baran Filip UKS TEMPO 25 Olsztyn
Sekular Igor HURAGAN Morąg
Gromek Artur LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
Gajewski Wojciech UKS KONIECZKI Ełk
17-20 Okulus Adam LKS MLEXER Elbląg
Gajcy Paweł LKS MLEXER Elbląg
Przydacz Mikołaj HURAGAN Morąg
Pawełoszek Maciej LKS MLEXER Elbląg
 

11.11.2014 - Lidzbark Warmiński

WYNIKI II WTK - 11.11.2014 LIDZBARK WARMIŃSKI

KATEGORIA MŁODZICZKA I MŁODZIK

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl