Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Wyniki II WTK

30.10.2016 - OSTRÓDA

Kadetki

1 Marta Kawiak (MLKS Ostródzianka Ostróda)

2 Julia Archacka (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński)

3 Patrycja Golder (LZS Lubawa)

4 Anna Góralska (ITS Jeziorak Iława)

5 Gabriela Ziarko (UKS Konieczki Ełk)

Kadeci

1 Szymon Woźniak (LUKS Warmia Lidzbark Warmiński)

2 Mateusz Rutkowski (KS Dekorglass Działdowo)

3 Patryk Lewandowski (KS Dekorglass Działdowo)

4 Mikołaj Malinowski (UKS Konieczki Ełk)

5/6 Jakub Klimczewski (MLKS Ostródzianka)

5/6 Kacper Malinowski (LUKS ABC Żak Pisanica)

7/8 Wojciech Gajewski (UKS Konieczki Ełk)

7/8 Jan Marciniak (KS Dekorglass Działdowo)

9 Dominik Markowski (LUKS ABC Żak Pisanica)

 

11.11.2015 - OSTRÓDA

Kadetki

1 Archacka Julia LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
2 Łuszczyńska Joanna CZARNI Olecko
3 Blautenberg Izabela DEKORGLASS Działdowo
4 Staśkiewicz Maria MKS MRĄGOWIA Mrągowo
5-6 Miezienko Dominika CZARNI Olecko
Pawłowska Zuzanna MKS MRĄGOWIA Mrągowo
7-8 Kawiak Marta MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
Szczepańska Aleksandra ITR Iława
9 Ziarko Gabriela UKS KONIECZKI Ełk

Kadeci

1 Rutkowski Mateusz DEKORGLASS Działdowo
2 Szymański Jakub DEKORGLASS Działdowo
3 Chojnowski Wojciech DEKORGLASS Działdowo
4 Woźniak Szymon LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
5-6 Kucharski Arkadiusz ABC ŻAK Pisanica
Rutkowski Marcel ABC ŻAK Pisanica
7-8 Skoneczka Mikołaj DEKORGLASS Działdowo
Jankowski Igor MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
9-12 Góralski Kacper ITR Iława
Pupel Szymon UKS OLIMP Kętrzyn
Malinowski Kacper ABC ŻAK Pisanica
Klimczewski Jakub MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
13-16 Fedorowicz Damian CZARNI Olecko
Szałaj Daniel UKS KONIECZKI Ełk
Lewandowski Patryk DEKORGLASS Działdowo
Marciniak Jan DEKORGLASS Działdowo
17-18 Malinowski Mikołaj UKS KONIECZKI Ełk
Gromek Artur LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
 

11.11.2014 - Lidzbark Warmiński

WYNIKI II WTK - 11.11.2014 LIDZBARK WARMIŃSKI

KATEGORIA KADETKA i KADET

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl