Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Wyniki I WTK

11.09.2016 - LIDZBARK WARMIŃSKI

SENIOR:

1. Petaś Kacper - MLKS Ostródzianka Ostróda

2. Chrząszcz Wojciech - MLKS Ostródzianka Ostróda

3. Miastowski Maksymilian – KS Dekorglass Działdowo

4. Barbachowski Jacek - MLKS Ostródzianka Ostróda

5-6. Lipiński Mateusz - MLKS Ostródzianka Ostróda

       Kawiak Krystian - MLKS Ostródzianka Ostróda

7-8. Ferenc Piotr – LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

       Świtalski Jacek – LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

9-12.Jarmołowicz Kamil - MLKS Ostródzianka Ostróda

        Żebrowski Jędrzej - MLKS Ostródzianka Ostróda

        Ogrodniczak Michał – UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn

        Bossowski Cezary – UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn

13-16. Stankiewicz Adam – UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn

        Dobrzyński Wojciech – UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn

        Jurkiewicz Kamil – UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn

        Burzyński Bartosz – ITS Jeziorak Iława

17. Góralski Kacper – ITS Jeziorak Iława

SENIORKA:

1. Lalak Karolina – LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

2. Włodawska Emilia – ITS Jeziorak Iława

3. Górska Ada – LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

4. Szczepańska Aleksandra – ITS Jeziorak Iława

 

05.09.2015 - LIDZBARK WARMIŃSKI

 

Seniorka:

1. Bibik Julia - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

2. Górska Ada - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

3. Archacka Julia - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

 

Senior:

1. Prus-Strowski Karol - LKS MLEXER Elbląg

2. Jarmołowicz Kamil - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

3. Więcek Adrian - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

4. Chrząszcz Wojciech - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

5-6. Szewczyk Szymon - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński, Ferenc Piotr - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

7-8. Barbachowski Jacek - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda, Świtalski Jacek - LKS MLEXER Elbląg

9. Bojanowski Krzysztof - LKS MLEXER Elbląg

 

21.09.2014 - Lidzbark Warmiński

WYNIKI I WTK - 21.09.2014 LIDZBARK WARMIŃSKI

KATEGORIA SENIORKA I SENIOR

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl