Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Wyniki I WTK

11.09.2016 - LIDZBARK WARMIŃSKI

KADET:

1. Rutkowski Mateusz – KS Dekorglass Działdowo

2. Woźniak Szymon – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

3. Klimczewski Jakub – MLKS Ostródzianka Ostróda

4. Malinowski Kacper – LUKS ABC „ŻAK” Pisanica

5-6. Rutkowski Marcel – LUKS ABC „ŻAK” Pisanica

  Jankowski Igor - MLKS Ostródzianka Ostróda

7-8. Malinowski Mikołaj – UKS „KONIECZKI” Ełk

       Lewandowski Patryk – KS Dekorglass Działdowo

9-12.Markowski Dominik – LUKS ABC „ŻAK” Pisanica

       Kowalski Igor – LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

       Pupel Szymon – UKS Olimp Kętrzyn

       Marciniak Jan – KS Dekorglass Działdowo

13.  Nadolski Igor – LKS „Wel” Lidzbark Welski

KADETKA :

1. Archacka Julia – LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

2. Kawiak Marta - MLKS Ostródzianka Ostróda

3. Jakubowska Aleksandra – UKS „KONIECZKI” Ełk

4. Góralska Anna – ITS Jeziorak Iława

 

05.09.2015 - LIDZBARK WARMIŃSKI

 

Kadetka:

1. Łuszczyńska Joanna - MLKS CZARNI Olecko

2. Archacka Julia - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

3. Pawłowska Zuzanna - MKS MRĄGOWIA Mrągowo,

4. Blautenberg Izabella - DEKORGLASS Działdowo,

5-6. Kawiak Marta - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda, Miezianko Dominika - MLKS CZARNI Olecko

7-8. Staśkiewicz Maria - MKS MRĄGOWIA Mrągowo, Szczepańska Aleksandra - ITR Iława

 

Kadet:

1. Rutkowski Mateusz - DEKORGLASS Działdowo

2. Skoneczka Mikołaj - DEKORGLASS Działdowo

3. Chojnowski Wojciech - DEKORGLASS Działdowo

4. Szymański Jakub - DEKORGLASS Działdowo

5-6. Rutkowski Marcel - LUKS ABC ŻAK Pisanica, Woźniak Szymon - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

7-8. Góralski Kacper - ITR Iława, Kucharski Arkadiusz - LUKS ABC ŻAK Pisanica

9-12. Malinowski Kapcer - LUKS ABC ŻAK Pisanica, Pupel Szymon - OLIMP Kętrzyn, Marciniak Jan - DEKORGLASS Działdowo, Jankowski Igor - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

13-16. Klimczewski Jakub - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda, Kowalski Igor - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński, Fiedorowicz Damian - MLKS CZARNI Olecko, Bielicki Jakub - DEKROGLASS Działdowo

 

21.09.2014 - Lidzbark Warmiński

WYNIKI I WTK - 21.09.2014 LIDZBARK WARMIŃSKI

KATEGORIA KADETKA I KADET

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl