Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Wyniki I WTK

11.09.2016 - LIDZBARK WARMIŃSKI

JUNIOR:

1. Miastowski Maksymilian – KS Dekorglass Działdowo

2. Bielicki Jakub – KS Dekorglass Działdowo

3. Chrząszcz Wojciech - MLKS Ostródzianka Ostróda

4. Woźniak Szymon – LUKS WARMIA Lidzbark Warminski

5-6. Chojnowski Wojciech – KS Dekorglass Działdowo

       Żebrowski Jędrzej - MLKS Ostródzianka Ostróda

7-8. Lewandowski Patryk – KS Dekorglass Działdowo

       Szymański Jakub – KS Dekorglass Działdowo

9-12. Klimczewski Jakub - MLKS Ostródzianka Ostróda

        Góralski Kacper – ITR Jeziorak Iława 

        Skoneczka Mikołaj – KS Dekorglass Działdowo

        Fiederowicz Damian – CZARNI Olecko

13-16.Chojnacki Wiktor – LKS „WEL” Lidzbark Welski

         Misiun Kacper – JANTAR Gołdap

         Burzyński Bartosz – ITS Jeziorak Iława

         Rutkowski Mateusz – KS Dekorglass Działdowo

JUNIORKA:

1. Kawiak Marta - MLKS Ostródzianka Ostróda

2. Grzebska Aleksandra – KS Dekorglass Działdowo

3. Piórkowska Wiktoria – KS Dekorglass Działdowo

4. Łuszczyńska Joanna – CZARNI Olecko

5-6. Archacka Julia – LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

       Szczepańska Aleksandra – ITR Jeziorak Iława

7-8. Miezianko Dominika – CZARNI Olecko

       Łozińska Paulina – LKS „Wel” Lidzbark Welski

 

05.09.2015 - LIDZBARK WARMIŃSKI

 

Juniorka:

1. Bibik Julia - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

2. Górska Ada - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

3. Grzebska Aleksandra - DEKORGLASS Działdowo

4. Piórkowska Wiktoria - DEKORGLASS Działdowo

5-6. Blautenberg Izabella - DEKORGLASS Działdowo, Łuszczyńska Joanna - MLKS CZARNI Olecko

7-8. Miezianko Dominika - MLKS CZARNI Olecko, Archacka Julia - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

9-12. Mrówka Oliwia - Nawiady, Zuśka Nikola - ITR Iława, Łozińska Paulina - LKS WEL Lidzbark

 

Junior:

1. Kawiak Krystian - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

2. Chrząszcz Wojciech - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

3. Barbachowski Jacek - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

4. Kraszyński Bartosz - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

5-6. Michalak Paweł - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda, Petaś Kacper - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

7-8. Skoneczka Mikołaj - DEKORGLASS Działdowo, Żebrowski Jędrzej - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

9-12. Szymański Jakub - DEKORGLASS Działdowo, Chojnowski Wojciech - DEKORGLASS Działdowo, Burzyński Bartosz - ITR Iława, Woźniak Szymon - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

13-16. Góralski Kacper - ITR Iława, Jurkiewicz Adrian - ITR Iława, Fiedorowicz Damian - MLKS CZARNI Olecko, Chojnacki Wiktor - LKS WEL Lidzbark

17. Kowalski Igor - LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

 

21.09.2014 - Lidzbark Warmiński

WYNIKI I WTK - 21.09.2014 LIDZBARK WARMIŃSKI

KATEGORIA JUNIORKA I JUNIOR

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl