Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Gra pojedyncza

MRĄGOWO - 22 MAJA 2016

Gra pojedyncza żaczek

1. Bogdanowicz Natalia - LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

2. Góralska Anna - ITR Jeziorak Iława

3. Prostko Elżbieta - UKS Konieczki Ełk

4. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica

5-6. Kamińska Zofia - ITR Jeziorak Iława

5-6. Skakuj Joanna - UKS Olimp Kętrzyn

7-8. Tymecka Alicja - UKS Olimp Kętrzyn

7-8. Grzywacz Gabriela - ITR Jeziorak Iława

9-12. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica

9-12. Lisek Julia - UKS Nawiady

9-12. Kozak Patrycja - UKS Olimp Kętrzyn

9-12. Wiaterek Aleksandra - UKS Olimp Kętrzyn

13-14. Lisek Milena - UKS Nawiady

13-14. Ducka Joanna - UKS Olimp Kętrzyn

Gra pojedyncza żaków

1. Anzel Jakub - KS Dekorglass Działdowo

2. Chilicki Dawid - UKS Jantar Gołdap

3. Markowski Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica

4. Gajewski Wojciech - UKS Konieczki Ełk

5-6. Gromek Artur - LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

5-6. Łoziński Miłosz - LKS Wel Lidzbark Welski

7-8. Wybranowski Hubert - UKS Konieczki Ełk

7-8. Witkowski Paweł - LKS Wel Lidzbark Welski

9-11. Olenkowicz Kamil - UKS Olimp Kętrzyn

9-11. Puzio Oliwier - UKS Olimp Kętrzyn

9-11. Roch Kacper - UKS Nawiady

 

Ostróda - 07.06.2015

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA - KATEGORIA ŻAK
GRA POJEDYŃCZA
OSTRÓDA, 07.06.2015 r.



Żak - gra pojedyńcza - dziewczęta
1. Pawłowska Zuzanna (MKS MRĄGOWIA Mrągowo)
2. Ceglińska Wiktoria (MKS MRĄGOWIA Mrągowo)
3. Golder Patrycja (GZ LZS Lubawa)
4. Prostko Elżbieta (UKS KONIECZKI Ełk)
5. Góralska Anna (ITR Iława)

Żak - gra pojedyńcza - chłopcy
1. Rutkowski Mateusz (DEKORGLASS Działdowo)2. Jankowski Igor (MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda)
3. Markowski Dominik (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
4. Pupel Szymon (UKS OLIMP Kętrzyn)
5. Malinowski Kacper (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
6. Malinowski Mikołaj (UKS KONIECZKI Ełk)
7. Gajewski Wojciech (UKS KONIECZKI Ełk)
8. Gromek Artur (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)

 

 

Pisanica - 07 czerwca 2014

Gry pojedyncze - dziewczęta

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

I

Kawiak Marta

MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

II

Archacka Julia

UKS OLIMP Kętrzyn

III

Jakubiuk Aleksandra

UKS OLIMP Kętrzyn

IV

Pawłowska Zuzanna

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

V

Ceglińska Wiktoria

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

VI

Kosior Helena

UKS OLIMP Kętrzyn

VII

Borowik Lena

UKS Konieczki Ełk

 

Gry pojedyncze - chłopcy

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

I

Kucharski Arkadiusz

LUKS ABC ŻAK Pisanica

II

Rutkowski Mateusz

KS Dekorglass Działdowo

III

Markowski Dominik

LUKS ABC ŻAK Pisanica

IV

Rutkowski Marcel

LUKS ABC ŻAK Pisanica

V

Malinowski Mikołaj

UKS Konieczki Ełk

VI

Jankowski Igor

MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

VII-VIII

Malinowski Kacper

LUKS ABC ŻAK Pisanica

Pupel Szymon

UKS OLIMP Kętrzyn

IX-XII

Woźniak Szymon

LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

Gajewski Wojciech

UKS Konieczki Ełk

Marciniak Jan

KS Dekorglass Działdowo

Waszkiewicz Bartosz

UKS OLIMP Kętrzyn

XIII-XIV

Wybranowski Hubert

UKS Konieczki Ełk

Ossowski Hubert

KS Dekorglass Działdowo

 

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl