Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Gra pojedyncza

Ostróda - 26.04.2015 r.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA - KATEGORIA MŁODZICY
GRA POJEDYŃCZA
OSTRÓDA, 26.04.2015 r.

Młodziczki - gra pojedyńcza
1. Pawłowska Zuzanna (MKS MRĄGOWIA Mrągowo)
2. Ceglińska Wiktoria (MKS MRĄGOWIA Mrągowo)
3. Kawiak Marta (MORLINY Ostróda)
4. Golder Patrycja (GZ LZS Lubawa)
5-6. Prostko Elżbieta (UKS KONIECZKI Ełk), Sychłowyj Dominika (UKS OLIMP Kętrzyn)

Młodzicy - gra pojedyńcza
1. Klimczewski Jakub (MORLINY Ostróda)
2. Rutkowski Mateusz (DEKORGLASS Działdowo)
3. Jankowski Igor (MORLINY Ostróda)
4. Kucharski Arkadiusz (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5-6. Rutkowski Marcel (LUKS ABC ŻAK Pisanica), Woźniak Szymon (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
7-8. Marciniak Jan (DEKORGLASS Działdowo), Markowski Dominik (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
9-12. Malinowski Kacper (LUKS ABC ŻAK Pisanica), Pupel Szymon (UKS OLIMP Kętrzyn), Baran Filip (UKS 25 Olsztyn), Malinowski Mikołaj (UKS KONIECZKI Ełk)
13-14. Kowalski Igor (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński), Golder Przemysław (GZ LZS Lubawa)

 

Pisanica - 10.05.2014

Młodziczki

1.Cieśniewska Julia – MKS Mrągowia Mrągowo

2.Ceglińska Wiktoria – MKS Mrągowia Mrągowo

3.Żukowska Aniela – UKS Olimp Kętrzyn

4.Jakubiuk Aleksandra – UKS Olimp Kętrzyn

5-6.Kawiak Marta – MLKS Ostródzianka Ostróda

5-6.Staśkiewicz Maria – MKS Mrągowia Mrągowo

7-8.Łuszczyńska Joanna – MLKS Czarni Olecko

7-8.Archacka Julia – UKS Olimp Kętrzyn

9-11.Miezianko Dominika – MLKS Czarni Olecko

9-11.Pawłowska Zuzanna – MKS Mrągowia Mrągowo

9-11.Kulesza Aleksandra – UKS Konieczki Ełk

 

 

Młodzicy

1.Bielicki Jakub –KS Dekorglass Działdowo              

2.Predko Gracjan – UKS Tempo-25 Olsztyn             

3.Kucharski Arkadiusz – LUKS ABC Żak Pisanica   

4.Chojnowski Wojciech - KS Dekorglass Działdowo 

5-6.Szymański Jakub –KS Dekorglass Działdowo     

5-6.Sadowski Patryk – UKS Tempo-25 Olsztyn                   

7-8.Skoneczka Mikołaj –KS Dekorglass Działdowo  

7-8.Salach Łukasz – UKS Tempo-25 Olsztyn            

9-12.Klimczewski Jakub – Ostródzianka Ostróda     

9-12.Rutkowski Mateusz –KS Dekorglass Działdowo           

9-12.Rudnicki Patryk –KS Dekorglass Działdowo     

9-12.Góralski Kacper – Ostródzianka Ostróda

13-16.Rutkowski Marcel – LUKS ABC Żak Pisanica

13-16.Pupel Szymon – UKS Olimp Kętrzyn

13-16.Jankowski Igor – Ostródzianka Ostróda

13-16.Woźniak Szymon – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

17-22.Markowski Dominik – LUKS ABC Żak Pisanica

17-22.Waszkiewicz Bartosz – UKS Olimp Kętrzyn

17-22.Malinowski Mikołaj – UKS Konieczki Ełk

17-22.Fiedorowicz Damian – MLKS Czarni Olecko

17-22.Szałaj Daniel – UKS Konieczki Ełk

17-22.Borsukiewicz Filip – UKS Konieczki Ełk

 


 

 

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl