Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Gra pojedyncza

Ostróda - 26.04.2015 r.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA - KATEGORIA KADET
GRA POJEDYŃCZA
OSTRÓDA, 26.04.2015 r.

 

Kadetki - gra pojedyńcza
1. Górecka Dominika (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński)
2. Grzebska Aleksandra (DEKORGLASS Działdowo)
3. Piórkowska Wiktoria (DEKORGLASS Działdowo)
4. Kulinek Alicja (UKS SPINAKER Węgorzewo)
5-6. Jachimek Patrycja (UKS OLIMP Kętrzyn), Staśkiewicz Maria (MKS MRĄGOWIA Mrągowo)
7. Heimann Erwina (UKS OLIMP Kętrzyn)

Kadeci - gra pojedyńcza
1. Chrząszcz Wojciech (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński) - LIMIT
2. Żebrowski Jędrzej (MORLINY Ostróda) - LIMIT
3. Michalak Paweł (MORLINY Ostróda) - awans do MP
4. Bielicki Jakub (DEKORGLASS Działdowo) - awans do MP
5-6. Korgan Jakub (LUKS ABC ŻAK Pisanica), Góralski Kacper (ITR Iława)
7-8. Chojnowski Wojciech (DEKORGLASS Działdowo), Skoneczka Mikołaj (DEKORGLASS Działdowo)
9-10. Szymański Jakub (DEKORGLASS Działdowo), Prostko Tomasz (UKS KONIECZKI Ełk)
11-14. Jurkiewicz Adrian (ITR Iława), Borsukiewicz Filip (UKS KONIECZKI Ełk), Kozakiewicz Sebastian (UKS SPINAKER Węgorzewo), Rudnicki Patryk (DEKORGLASS Działdowo)

 

Lidzbark Warmiński - 08.06.2014

Mistrzostwa Województwa WM w kat. Kadet

Wyniki indywidualne

Lidzbark Warmiński – 08.06.2014 r.


Kadetki

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

I

Mańkiewicz Maja - LIMIT

LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

II

Górecka Dominika - AWANS

LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

III

Kondracka Dominika

UKS ŻAK Pisanica

IV

Piórkowska Wiktoria

KS DEKORGLASS Działdowo

V

Grzebska Aleksandra

KS DEKORGLASS Działdowo

 

 Kadeci

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub

I

Petaś Kacper - LIMIT

MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

II

Urbanowicz Kamil - LIMIT

LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

III-IV

Kawiak Krystian - LIMIT

MLKS OTRÓDZIANKA Ostróda

Żebrowski Jędrzej - AWANS

MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

V-VI

Chojnacki Jakub - LIMIT

LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

Chrząszcz Wojciech - LIMIT

LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński

VII

Michalak Paweł

MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

VIII

Kurgan Jakub

UKS ŻAK Pisanica

IX-X

Robij Grzegorz

 

Burzyński Kacper

 

 

 

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl