Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Gra podwójna

MRĄGOWO - 22 MAJA 2016

Gra podwójna żaczek

1. Bogdanowicz Natalia/Skarżyńska Maria - (Lidzbark Warmiński/ Pisanica)

2. Góralska Anna/Prostko Elżbieta - (Iława/ Ełk)

3. Tymecka Alicja/Ducka Joanna - (obie Kętrzyn)

4. Skakuj Joanna/Kozak Patrycja - (obie Kętrzyn)

5. Grzywacz Gabriela/Kamińska Zofia - (obie Iława)

Gra podwójna żaków

1. Markowski Dominik/Gromek Artur - (Pisanica/ Lidzbark Warmiński)

2. Anzel Jakub/Chilicki Dawid - (Działdowo/ Gołdap)

3. Gajewski Wojciech/Wybranowski Hubert - (obaj Ełk)

4. Łoziński Miłosz/Witkowski Paweł - (obaj Lidzbark Welski)

 

Ostróda - 07.06.2015

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA - KATEGORIA ŻAK
GRA PODWÓJNA
OSTRÓDA, 07.06.2015 r.

Żak - gra podwójna - dziewczęta
1. Ceglińska Wiktoria/Pawłowska Zuzanna (MKS MRĄGOWIA Mrągowo)
2. Prostko Elżbieta/Golder Patrycja (UKS KONIECZKI Ełk/GZ LZS Lubawa)

Żak- gra podwójna - chłopcy
1. Rutkowski Mateusz/Jankowski Igor (DEKORGLASS Działdowo/OSTRÓDZIANKA Ostróda)
2. Malinowski Kacper/Markowski Dominik (LUKS ABC ŻAK Pisanica)
3. Pupel Szymon/Malinowski Mikołaj (UKS OLIMP Kętrzyn/UKS KONIECZKI Ełk)
4. Gromek Artur/Gajewski Wojciech (LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński/UKS KONIECZKI Ełk)

 

Pisanica - 07 czerwca 2014

Gry podwójne – dziewczęta

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Nazwisko i imię

I

Kawiak Marta (Ostróda)

Archacka Julia (Kętrzyn)

II

Pawłowska Zuzanna (Mrągowo)

Ceglińska Wiktoria (Mrągowo)

III

Jakubiuk Aleksandra (Kętrzyn)

Kosior Helena (Kętrzyn)

 

Gry podwójne – chłopcy

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Nazwisko i imię

I

Kucharski Arkadiusz (Pisanica)

Rutkowski Marcel (Pisanica)

II

Jankowski Igor (Ostróda)

Pupel Szymon (Kętrzyn)

III

Rutkowski Mateusz (Działdowo)

Woźniak Szymon (Lidzbark Warmiński)

IV

Markowski Dominik (Pisanica)

Malinowski Kacper (Pisanica)

V-VI

Malinowski Mikołaj (Ełk)

Gajewski Wojciech (Ełk)

Marciniak Jan (Działdowo)

Ossowski Hubert (Działdowo)

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl