Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Gra podwójna

Ostróda - 26.04.2015 r.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA - KATEGORIA MŁODZICY
GRA PODWÓJNA
OSTRÓDA, 26.04.2015 r.

Młodziczki - gra deblowa
1. Pawłowska Zuzanna/Ceglińska Wiktoria (MKS MRĄGOWIA Mrągowo)
2. Kawiak Marta/Sychłowyj Dominika (MORLINY Ostróda/UKS OLIMP Kętrzyn)

Młodzicy - gra deblowa
1. Klimczewski Jakub/Jankowski Igor (MORLINY Ostróda)
2. Marciniak Jan/Rutkowski Mateusz (DEKORGLASS Działdowo)
3. Kucharski Arkadiusz/Rutkowski Marcel (UKS ABC ŻAK Pisanica)
4. Malinowski Mikołaj/Markowski Dominik (UKS KONIECZKI Ełk/LUKS ABC ŻAK Pisanica)
5. Pupel Szymon/Baran Filip (UKS OLIMP Kętrzyn/UKS 25 Olsztyn)

 

Pisanica - 10.05.2014

Gry podwójne – dziewczęta

1. Żukowska Aniela/ Jakubiuk Aleksandra – obie UKS Olimp Kętrzyn

2. Łuszczyńska Joanna/ Miezianko Dominika – obie MLKS Czarni Olecko

3. Kawiak Marta – MLKS Ostródzianka Ostróda/ Archacka Julia – UKS Olimp Kętrzyn

4. Ceglińska Wiktoria/ Pawłowska Zuzanna – obie MKS Mrągowia Mrągowo

5. Cieśniewska Julia/ Staśkiewicz Maria – obie MKS Mrągowia Mrągowo

 

Gry podwójne – chłopcy

1. Predko Gracjan/ Sadowski Patryk – obaj UKS Tempo-25 Olsztyn

2. Szymański Jakub/ Rutkowski Mateusz – obaj KS Dekorglass Działdowo

3. Kucharski Arkadiusz – LUKS ABC Żak Pisanica/ Woźniak Szymon – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

4. Bielicki Jakub/ Chojnowski Wojciech – obaj KS Dekorglass Działdowo

5-8. Rutkowski Marcel/ Markowski Dominik – obaj LUKS ABC Żak Pisanica

5-8. Góralski Kacper/ Klimczewski Jakub – obaj MLKS Ostródzianka Ostróda

5-8. Szałaj Daniel/ Malinowski Mikołaj – obaj UKS Konieczki Ełk

5-8. Skoneczka Mikołaj/ Rudnicki Patryk – obaj KS Dekorglass Działdowo

9-11. Fiedorowicz Damian – MLKS Czarni Olecko/ Borsukiewicz Filip – UKS Konieczki Ełk

9-11. Jankowski Igor – Ostródzianka Ostróda/ Waszkiewicz Bartosz – UKS Olimp Kętrzyn

9-11. Salach Łukasz – UKS Tempo-25 Olsztyn/ Pupel Szymon – UKS Olimp Kętrzyn

 

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl