Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Sezon 2013/2014

Tabela 2013/2014

KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK

Miejsce

Drużyna

Pkt.

L.g.

Z

R

P

Bilans

1

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

42

22

21

0

1

317-79

2

MLEXER II Elbląg

33

22

15

3

4

253-143

3

UKS TEMPO 25 Olsztyn

32

22

13

6

3

233-163

4

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

29

22

14

1

7

231-165

5

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

27

22

11

5

6

210-186

6

MLEXER OLDBOYS Elbląg

26

22

11

4

7

234-162

7

MKS Jeziorany

21

22

9

3

10

184-212

8

GZ LZS Lubawa

17

22

7

3

12

194-202

9

MUKS PIŁECZKA Pisz

12

22

4

4

14

129-267

10

MLKS OSTRÓDZIANKA IV Ostróda

11

22

4

3

15

161-235

11

UKS OLIMP Kętrzyn

9

22

4

1

17

115-281

12

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

5

22

2

1

19

115-281

(Uaktualniono dnia 09.05.2014 r.)
 

II runda

TERMINARZ II RUNDY

III LIGI TENISA STOŁOWEGO WMZTS SEZON 2013/2014

KOLEJKA XII

Data

Gospodarz

Gość

Wynik

26.01.2014 r.  10:00

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

18-0

26.01.2014 r.  14:00

MLEXER II Elbląg

MUKS PIŁECZKA Pisz

16-2

26.01.2014 r.  10:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

 6-12

23.02.2014 r. 14:00 

mecz w Kętrzynie

UKS TEMPO 25 Olsztyn

UKS OLIMP Kętrzyn

 14-4

26.01.2014 r.  10:00

GZ LZS Lubawa

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

8-10

09.02.2014 r.  12:30

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MKS Jeziorany

7-11

KOLEJKA XIII

02.02.2014 r.  10:00

MKS Jeziorany

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

 8-10

02.02.2014 r.  10:00

MLEXER II Elbląg

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

15-3

02.02.2014 r.  10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MUKS PIŁECZKA Pisz

7-11

24.03.2014 r.  16:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

UKS TEMPO 25 Olsztyn

6-12 

02.02.2014 r.  10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

UKS OLIMP Kętrzyn

18-0 (goście nie

przyjechali na mecz)

02.02.2014 r.  13:00

MLEXER OLDBOYS Elbląg

GZ LZS Lubawa

13-5

KOLEJKA XIV

09.02.2014 r.  10:00

GZ LZS Lubawa

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

3-15

09.02.2014 r.  10:00

MLEXER II Elbląg

MKS Jeziorany

13-5

09.02.2014 r.  10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

7-11

08.02.2014 r.  17:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MUKS PIŁECZKA Pisz

9-9

09.02.2014 r.  10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

10-8

09.02.2014 r.  17:30

(mecz w Elblągu)

UKS OLIMP Kętrzyn

MLEXER OLDBOYS Elbląg

 4-14

KOLEJKA XV

16.02.2014 r.  10:00

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

UKS OLIMP Kętrzyn

18-0 

16.02.2014 r.  10:00

GZ LZS Lubawa

MLEXER II Elbląg

6-12 

16.02.2014 r.  10:00

MKS Jeziorany

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

8-10 

16.02.2014 r.  10:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

14-4 

16.02.2014 r.  10:00

MUKS Piłeczka Pisz

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

2-16 

16.02.2014 r.  10:00

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

15-3 

KOLEJKA XVI

27.02.2014 r.  18:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

3-15

mecz przełożony

MLEXER II Elbląg

UKS OLIMP Kętrzyn

16-2 

25.02.2014 r.  18:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

GZ LZS Lubawa

9-9 

23.02.2014 r.  10:00

MKS Jeziorany

UKS TEMPO 25 Olsztyn

3-15 

23.02.2014 r.  10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

12-6

26.01.2014 r.  16:30

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MUKS PIŁECZKA Pisz

14-4

KOLEJKA XVII

03.03.2014 r. 

MUKS PIŁECZKA Pisz

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

0-18 

02.03.2014 r.  10:00

MLEXER II Elbląg

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

13-5 

02.03.2014 r.  10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

3-15

01.03.2014 r.  17:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

GZ LZS Lubawa

11-7 

01.03.2014 r.  17:00

MKS Jeziorany

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

8-10

02.03.2014 r.  10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MLEXER OLDBOYS Elbląg

4-14

KOLEJKA XVIII

13.03.2014 r. 

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MLEXER OLDBOYS Elbląg

 12-6

09.03.2014 r.  10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MLEXER II Elbląg

10-8

26.02.2014 r.  18:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

9-9 

09.03.2014 r.  10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MKS Jeziorany

7-11

09.03.2014 r.  10:00

GZ LZS Lubawa

UKS OLIMP Kętrzyn

15-3

03.03.2014 r.  19:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MUKS PIŁECZKA Pisz

8-10 

KOLEJKA XIX

16.03.2014 r.  10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

5-13

12.04.2014 r 14:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MLEXER II Elbląg

 9-9

mecz przełożony

MLEXER OLDBOYS Elbląg

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

9-9

15.03.2014 r.  17:00

MKS Jeziorany

MUKS PIŁECZKA Pisz

10-8

16.03.2014 r.  10:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

GZ LZS Lubawa

12-6 

16.03.2014 r.  10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

7-11 

KOLEJKA XX

24.03.2014 r.  18:00

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

UKS TEMPO 25 Olsztyn

16-2 

23.03.2014 r.  10:00

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MLEXER II Elbląg

9-9 

mecz przełożony

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

7-11 

23.03.2014 r.  10:00

GZ LZS Lubawa

MKS Jeziorany

9-9 

23.03.2014 r.  10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

 5-13

23.03.2014 r.  10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MUKS PIŁECZKA Pisz

 6-12

KOLEJKA XXI

mecz przełożony

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

15-3 

mecz przełożony

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MLEXER II Elbląg

5-13

29.03.2014 r.  17:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MLEXER OLDBOYS Elbląg

11-7 

29.03.2014 r.  17:00

MKS Jeziorany

UKS OLIMP Kętrzyn

14-4

16.04.2014 r.  18:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

GZ LZS Lubawa

 9-9

30.03.2014 r.  10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

 6-12

KOLEJKA XXII

mecz przełożony

MLEXER II Elbląg

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

 0-18

09.04.2014 r.  18:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

13-5 

mecz przełożony

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

 11-7

11.04.2014    18:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MKS Jeziorany

7-11 

05.04.2014 r.  14:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

GZ LZS Lubawa

1-17 

06.04.2014 r.  10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MUKS PIŁECZKA Pisz

9-9 

 

 

 

Terminarz rozgrywek III ligi

TERMINARZ ROZGRYWEK III LIGI TENISA STOŁOWEGO

Kolejka I

1

13.10.2013 r. 10:00

MLEXER II Elbląg

MLEXER OLDBOYS Elbląg

12-6

2

13.10.2013 r. 10:00

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

12-6

3

13.10.2013 r. 10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

GZ LZS Lubawa

11-7

4

13.10.2013 r. 10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

UKS TEMPO 25 Olsztyn

6-12

5

13.10.2013 r. 10:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

9-9

6

13.10.2013 r. 10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MKS Jeziorany

10-8

Kolejka II

7

Mecz przełożony

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MLEXER II Elbląg

6-12

8

20.10.2013 r. 10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MLEXER OLDBOYS Elbląg

11-7

9

26.10.2013 r. 13:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

4-14

10

19.10.2013 r. 15:00

GZ LZS Lubawa

MUKS PIŁECZKA Pisz

18-0

11

20.10.2013 r. 10:00

MKS Jeziorany

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

11-7

12

20.10.2013 r. 10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

UKS OLIMP Kętrzyn

12-6

Kolejka III

13

27.10.2013 r. 10:00

MLEXER II Elbląg

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

10-8

14

26.10.2013 r. 15:30

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

9-9

15

27.10.2013 r. 12:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

MLEXER OLDBOYS Elbląg

8-10

16

27.10.2013 r. 10:00

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MKS Jeziorany

17-1

17

27.10.2013 r. 10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

GZ LZS Lubawa

5-13

18

27.10.2013 r. 10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

8-10

Kolejka IV

19

03.11.2013 r. 10:00

MLEXER II Elbląg

UKS TEMPO 25 Olsztyn

9-9

20

03.11.2013 r. 10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MUKS PIŁECZKA Pisz

12-6

21

03.11.2013 r. 10:00

MKS Jeziorany

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

9-9

22

27.10.2013 r. 17:00

Mecz w Kętrzynie

MLEXER OLDBOYS Elbląg

UKS OLIMP Kętrzyn

14-4

23

03.11.2013 r. 10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

15-3

24

03.11.2013 r. 10:00

GZ LZS Lubawa

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

13-5

 

Kolejka V

25

10.11.2013 r. 10:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

MLEXER II Elbląg

2-16

26

28.10.2013 r. 18:00

UKS TEMPO 25 Olsztyn

MKS Jeziorany

11-7

27

10.11.2013 r. 10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

2-16

28

10.11.2013 r. 10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

14-4

29

10.11.2013 r. 10:00

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

16-2

30

10.11.2013 r. 10:00

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

GZ LZS Lubawa

16-2

Kolejka VI

31

17.11.2013 r. 10:00

MKS Jeziorany

MLEXER II Elbląg

11-7

32

17.11.2013 r. 10:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

UKS OLIMP Kętrzyn

3-15

33

11.11.2013 r.

 po II WTK

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

UKS TEMPO 25 Olsztyn

13-5

34

17.11.2013 r. 10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

3-15

35

17.11.2013 r. 10:00

GZ LZS Lubawa

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

12-6

36

17.11.2013 r. 10:00

MLEXER OLDBOYS Elbląg

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

6-12

Kolejka VII

37

08.12.2013 r 14:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MLEXER II Elbląg

7-11

38

24.11.2013 r. 10:00

LUKS WARMI IV Lidzbark Warmiński

MKS Jeziorany

 9-9

39

24.11.2013 r. 10:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

10-8

40

09.12.2013 r. 17:00

GZ LZS Lubawa

UKS TEMPO 25 Olsztyn

 6-12

41

27.10.2013 r.

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

14-4

42

24.11.2013 r. 10:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MLEXER OLDBOYS Elbląg

4-14

Kolejka VIII

43

28.12.2013 r.

MLEXER II Elbląg

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

13-5

44

01.12.2013 r. 10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

UKS OLIMP Kętrzyn

 6-12

45

01.12.2013 r. 10:00

MKS Jeziorany

GZ LZS Lubawa

10-8

46

mecz przełożony

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MUKS PIŁECZKA Pisz

17-1

47

03.11.2013 r. 13:30

MLEXER OLDBOYS Elbląg

UKS TEMPO 25 Olsztyn

9-9

48

01.12.2013 r. 10:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

 5-13

Kolejka IX

49

08.12.2013 r. 10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MLEXER II Elbląg

 2-16

50

08.12.2013 r. 10:00

GZ LZS Lubawa

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

 8-10

51

08.12.2013 r. 10:00

UKS OLIMP Kętrzyn

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

2-16

52

08.12.2013 r. 10:00

MKS Jeziorany

MLEXER OLDBOYS Elbląg

2-16

53

mecz przełożony

MUKS PIŁECZKA Pisz

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

 6-12

54

13.10.2013 r. 14:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

UKS TEMPO 25 Olsztyn

8-10

Kolejka X

55

15.12.2013 r. 10:00

MLEXER II Elbląg

GZ LZS Lubawa

15-3

56

15.12.2013 r. 10:00

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

 0-18

57

15.12.2013 r. 10:00

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

MLEXER OLDBOYS Elbląg

9-9

58

15.12.2013 r. 10:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

UKS OLIMP Kętrzyn

 8-10

59

15.12.2013 r. 10:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

MKS Jeziorany

12-6

60

15.12.2013 r. 10:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

UKS TEMPO 25 Olsztyn

 2-16

Kolejka XI-

61

mecz przełożony na styczeń

MLKS III OSTRÓDZIANKA Ostróda

MLEXER II Elbląg

10-8

62

22.12.2013 r. 10:00

GZ LZS Lubawa

MLEXER OLDBOYS Elbląg

10-8

63

22.12.2013 r. 10:00

MLKS IV OSTRÓDZIANKA Ostróda

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

9-9

64

14.12.2013 r. 11:00

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

8-10

65

15.12.2013 r. 14:00

UKS OLIMP Kętrzyn

UKS TEMPO 25 Olsztyn

 1-17

66

22.12.2013 r. 10:00

MUKS PIŁECZKA Pisz

MKS Jeziorany

6-12

 

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl