Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

Sezon 2014/2015

TERMINARZ ROZGRYWEK - II RUNDA

XIV kolejka - 01.02.2015 r. godzina 11:00

92. UWM Olsztyn - MKS MRĄGOWIA Mrągowo 13-5 (mecz w Mrągowie)

93. ITR Iława - MLEXER I Elbląg 3-15

94. UKS JANTAR Gołdap - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 10-8

95. MKS Jeziorany - GZ LZS Lubawa 17-1

96. MLEXER II ELbląg - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 16-2

97. MORLINY IV Ostróda - UKS OLIMP Kętrzyn 18-0 (w)

98. PAUZA - MUKS PIŁECZKA Pisz

XV kolejka - 08.02.2015 r. godzina 11:00

99. UKS OLIMP Kętrzyn - MLEXER II Elbląg 4-14

100. MGS BAŁGA Górowo Iławeckie - MKS Jeziorany 1-17

101. GZ LZS Lubawa - UKS JANTAR Gołdap 9-9

102. LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - ITR Iława 10-8

103. MLEXER I Elbląg - UWM Olsztyn 11-7

104. MKS MRĄGOWIA Mrągowo - MUKS PIŁECZKA Pisz 9-9

105. PAUZA - MORLINY IV Ostróda

XVI kolejka - 15.02.2015 r. godzina 11:00

106. MUKS PIŁECZKA Pisz - MLEXER I Elbląg 8-10

107. UWM Olsztyn - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 10-8

108. ITR Iława - GZ LZS Lubawa 6-12

109. UKS JANTAR Gołdap - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 15-3

110. MKS Jeziorany - UKS OLIMP Kętrzyn 10-8

111. MLEXER II Elbląg - MORLINY IV Ostróda 7-11

112. PAUZA - MKS MRĄGOWIA Mrągowo

XVII kolejka - 22.02.2015 r. godzina 11:00

113. MORLINY IV Ostróda - MKS Jeziorany 7-11

114. UKS OLIMP Kętrzyn - UKS JANTAR Gołdap 4-14

115. MGS BAŁGA Górowo Iławeckie - ITR Iława  8-10

116. GZ LZS Lubawa - UWM Olsztyn 5-13

117. LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - MUKS PIŁECZKA Pisz 4-14

118. MLEXER I Elbląg - MKS MRĄGOWIA Mrągowo 15-3

119. PAUZA - MLEXER II Elbląg

XVIII kolejka - 01.03.2015 r. godzina 11:00

120. MKS MRĄGOWIA Mrągowo - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 7-11

121. MUKS PIŁECZKA Pisz - GZ LZS Lubawa 12-6

122. UWM Olsztyn - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 12-6

123. ITR Iława - UKS OLIMP Kętrzyn 12-6

124. UKS JANTAR Gołdap - MORLINY IV Ostróda 3-15

125. MKS Jeziorany - MLEXER II Elbląg 11-7

126. PAUZA - MLEXER I Elbląg

 XIX kolejka - 08.03.2015 r. godzina 11:00

127. MLEXER II Elbląg - UKS JANTAR Gołdap 11-7

128. MORLINY IV Ostróda - ITR Iława 10-8

129. UKS OLIMP Kętrzyn - UWM Olsztyn 6-12

130. MGS BAŁGA Górowo Iławeckie - MUKS PIŁECZKA Pisz 2-16

131. GZ LZS Lubawa - MKS MRĄGOWIA Mrągowo 8-10 (w Mrągowie)

132. LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - MLEXER I Elbląg 3-15

133. PAUZA - MKS Jeziorany

 XX kolejka - 15.03.2015 r. godzina 11:00

134. MLEXER I Elbląg - GZ LZS Lubawa 15-3

135. MKS MRĄGOWIA Mrągowo - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 10-8

136. MUKS PIŁECZKA Pisz - UKS OLIMP Kętrzyn 13-5

137. UWM Olsztyn - MORLINY IV Ostróda 8-10

138. ITR Iława - MLEXER II Elbląg 5-13

139. UKS JANTAR Gołdap - MKS Jeziorany 7-11

140. PAUZA - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

XXI kolejka - 22.03.2015 r. godzina 11:00

141. MKS Jeziorany - ITR Iława 12-6

142. MLEXER II Elbląg - UWM Olsztyn 6-12

143. MORLINY IV Ostróda - MUKS PIŁECZKA Pisz 10-8

144. UKS OLIMP Kętrzyn - MKS MRĄGOWIA Mrągowo 7-11

145. MGS BAŁGA Górowo Iławeckie - MLEXER I Elbląg 1-17

146. GZ LZS Lubawa - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 10-8

147. PAUZA - UKS JANTAR Gołdap

 XXII kolejka - 29.03.2015 r. godzina 11:00

148. LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 9-9

149. MLEXER I Elbląg - UKS OLIMP Kętrzyn 16-2

150. MKS MRĄGOWIA Mrągowo - MORLINY IV Ostróda 2-16

151. MUKS PIŁECZKA Pisz - MLEXER II Elbląg 8-10

152. UWM Olsztyn - MKS Jeziorany 14-4

153. ITR Iława - UKS JANTAR Gołdap 12-6

154. PAUZA - GZ LZS Lubawa

 XXIII kolejka - 12.04.2015 r. godzina 11:00

155. UKS JANTAR Gołdap - UWM Olsztyn 2-16

156. MKS Jeziorany - MUKS PIŁECZKA Pisz 5-13

157. MLEXER II Elbląg - MKS MRĄGOWIA Mrągowo 9-9

158. MORLINY IV Ostróda - MLEXER I Elbląg 6-12

159. UKS OLIMP Kętrzyn - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 7-11

160. MGS BAŁGA Górowo Iławeckie - GZ LZS Lubawa 8-10

161. PAUZA - ITR Iława

XXIV kolejka - 19.04.2015 r. godzina 11:00

162. GZ LZS Lubawa - UKS OLIMP Kętrzyn 13-5

163. LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - MORLINY IV Ostróda 3-15

164. MLEXER I Elbląg - MLEXER II Elbląg 12-6

165. MKS MRĄGOWIA Mrągowo - MKS Jeziorany 0-18 (w)

166. MUKS PIŁECZKA Pisz - UKS JANTAR Gołdap 12-6

167. UWM Olsztyn - ITR Iława 9-9

168. PAUZA - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

 XXV kolejka - 26.04.2015 r. godzina 11:00

169. ITR Iława - MUKS PIŁECZKA Pisz 8-10

170. UKS JANTAR Gołdap - MKS MRĄGOWIA Mrągowo 8-10

171. MKS Jeziorany - MLEXER I Elbląg 4-14

172. MLEXER II Elbląg - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 13-5

173. MORLINY IV Ostróda - GZ LZS Lubawa 16-2

174. UKS OLIMP Kętrzyn - MGS BAŁGA Górowo Iławeckie 2-16

175. PAUZA - UWM Olsztyn

 XXVI kolejka - 10.05.2015 r. godzina 11:00

176. MGS BAŁGA Górowo Iławeckie - MORLINY IV Ostróda 1-17

177. GZ LZS Lubawa - MLEXER II Elbląg 6-12

178. LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński - MKS Jeziorany 1-17

179. MLEXER I Elbląg - UKS JANTAR Gołdap 18-0 (v)

180. MKS MRĄGOWIA Mrągowo - ITR Iława 9-9

181. MUKS PIŁECZKA Pisz - UWM Olsztyn 10-8

182. PAUZA - UKS OLIMP Kętrzyn

 
 

TABELA ROZGRYWEK

Miejsce

Drużyna

Pkt

Mecze

W

R

P

Różnica

I

MLEXER I Elbląg

44

24

21

2

1

180

II

MORLINY IV Ostróda

41

24

20

1

3

170

III

UWM Olsztyn

37

24

18

1

5

124

IV

MUKS PIŁECZKA Pisz

33

24

16

1

7

74

V

MKS Jeziorany

30

24

15

0

9

68

VI

MKS MRĄGOWIA Mrągowo

28

24

12

4

8

-32

VII

MLEXER II Elbląg

27

24

13

1

10

52

VIII

UKS JANTAR Gołdap

18

24

8

2

14

-40

IX

GZ LZS Lubawa

17

24

8

1

15

-84

X

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński

14

24

6

2

16

-104

XI

ITR Iława

12

24

4

4

16

-94

XII

MGS BAŁGA Górowo Iławeckie

8

24

3

2

19

-160

XIII

UKS OLIMP Kętrzyn

3

24

0

3

21

-150

 


Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl