Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego

II WTK - JUNIOR. SENIOR - 26 LISTOPADA 2016 - OSTRÓDA - WYNIKI

W sobotę (26 listopada 2016) w Ostródzie odbył się II WTK w tenisie stołowym w kategoriach Junior oraz Senior. 

Wśród Pan zarówno w kategorii Junior jak i Senior triumfowała Aleksandra Grzebska (DEKORGLASS Działdowo). Wśród Panów w kategorii Junior najlepszy okazał się Wojciech Chrząszcz (MORLINY Ostróda), w kategorii Senior Kacper Petaś (MORLINY Ostróda). 

Szczegółowe wyniki w rozwinięciu. 

  Wyniki

Juniorki

1 Aleksandra Grzebska (Dekorglass Działdowo)

2 Wioletta Piórkowska (Dekorglass Działdowo)

3 Paulina Łozińska (Wel Lidzbark)

4 Aleksandra Szczepańska (ITS Jeziorak Iława)

Juniorzy

1 Wojciech Chrząszcz (Ostródzianka)

2 Krystian Kawiak (Ostródzianka)

3 Mateusz Lipiński (Ostródzianka)

4 Jakub Bielicki (Dekorglass Działdowo)

5/6 Jędrzej Żebrowski (Ostródzianka)

5/6 Mikołaj Skoneczka (Dekorglass Działdowo)

7/8 Igor Jankowski (Ostródzianka)

7/8 Wojciech Chojnowski (Dekorglass Działdowo)

9/12 Jakub Szymański (Dekorglass Działdowo)

9/12 Damian Stalewski (Mlexer Elbląg)

9/12 Wiktor Chojnacki (Wel Lidzbark)

9/12 Bartosz Burzyński (ITS Jeziorak Iława)

13/14 Kacper Góralski (ITS Jeziorak Iława)

13/14 Radosław Przeździecki (Mlexer Elbląg)

Seniorki

1 Aleksandra Grzebska (Dekorglass Działdowo)

2 Wioletta Piórkowska (Dekorglass Działdowo)

3 Paulina Łozińska (Wel Lidzbark)

4 Aleksandra Szczepańska (ITS Jeziorak Iława)

Seniorzy

1 Kacper Petaś (Ostródzianka)

2 Mateusz Lipiński (Ostródzianka)

3 Krystian Kawiak (Ostródzianka)

4 Wojciech Chrząszcz (Ostródzianka)

5/6 Jacek Barbachowski (Ostródzianka)

5/6 Piotr Ferenc (Warmia Lidzbark Warmiński)

7/8 Jedrzej Żebrowski (Ostródzianka)

7/8 Jacek Świtalski (Warmia Lidzbark Warmiński)

9/12 Mikołaj Skoneczka (Dekorglass Działdowo)

9/12 Cezary Bossowski (UWM Olsztyn)

9/12 Wojciech Chojnowski (Dekorglass Działdowo)

9/12 Jakub Bielicki (Dekorglass Działdowo)

13/16 Adam Stankiewicz (UWM Olsztyn)

13/16 Jakub Szymański (Dekorglass Działdowo)

13/16 Wojciech Dobrzyński (UWM Olsztyn)

13/16 Michał Ogrodniczak (UWM Olsztyn)

17/20 Kacper Góralski (ITS Jeziorak Iława)

17/20 Wiktor Chojnacki (Wel Lidzbark)

17/20 Bartosz Burzyński (ITS Jeziorak Iława)

17/20 Szymon Naleziński (UMW Olsztyn)

 
Copyright © 2008 Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego
design: StudioWWW.pl