Reprezentantka LKS Wel Lidzbark Lena Rucińska uplasowała się najwyżej spośród reprezentantów Warmii i Mazur podczas Mistrzostw Polski Młodzików. Młoda tenisistka stołowa uplasowała się na miejscach 9-16.

W czołowej "32" uplasowała się klubowa koleżanka Rucińskiej Karolina Skuza - 17-24 oraz wicemistrz Polski Żaków z tamtego sezonu Adam Stachowiak (AZS UWM Olsztyn) - 25-32 i Dominik Dzikoński (LUKS ABC Żak Pisanica). W przedziale 33-48 znalazła się Magdalena Gajewczyk (LUKS ABC Żak Pisanica), a także Rafał Piotrkowski (Dekorglass Działdowo) a 49-64 Anna Malewicz i Aleksy Stefański (oboje: Mlexer Elbląg).

Najbliżej medalu dla województwa warmińsko-mazurskiego były zawodniczki LKS Wel w grze drużynowej. Lena Rucińska i Karolina Skuza dotarły do ćwierćfinału, a cały turniej zespołowy zakończyły na miejscach 5-8.

Na zdjęciu: Drużyna LKS Wel Lidzbark, Karolina Skuza (piąta od lewej), Lena Rucińska (szósta od lewej). Na zdjęciu także trener Sławomir Ostrowski (pierwszy z prawej)