II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii Młodzik, Kadet, Junior oraz Senior
PONIŻEJ WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH
MŁODZICZKA | ||
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub |
1 | PIECKOWSKA MARIA | DEKORGLASS Działdowo |
2 | PINGOT ZUZANNA | WEL Lidzbark Welski |
3 | RUCIŃSKA LENA | WEL Lidzbark Welski |
4 | PAWŁOWSKA PAULINA | LUKS ABC ŻAK Pisanica |
5-6 | SKARŻYŃSKA MARIA | LUKS ABC ŻAK Pisanica |
5-6 | GRZYWACZ GABRIELA | ITR JEZIORAK Iława |
7-8 | WITKOWSKA JULIA | WEL Lidzbark Welski |
7-8 | KRYNICKA ALICJA | LUKS ABC ŻAK Pisanica |
9-11 | GAJEWCZYK MAGDALENA | LUKS ABC ŻAK Pisanica |
9-11 | STEFANOWICZ MILENA | WARMIA Lidzbark Warm. |
9-11 | NADOLSKA ROKSANA | WEL Lidzbark Welski |
MŁODZIK | ||
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub |
1 | CYPS ALBO ZYPS ALAN | WARMIA Lidzbark Warm. |
2 | PIOTROWSKI ADAM | DEKORGLASS Działdowo |
3 | STOLARCZYK KRYSPIN | DEKORGLASS Działdowo |
4 | SMURZYŃSKI MATEUSZ | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
5-6 | WITKOWSKI PAWEŁ | WEL Lidzbark Welski |
5-6 | ZIEMBA BARTOSZ | GKTS Giżycko |
7-8 | DZIĘCIOŁ TADEUSZ | KS AZS UWM Olsztyn |
7-8 | ZIARKO MACIEJ | LUKS ABC ŻAK Pisanica |
9-12 | GÓRALSKI JAN | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
9-12 | LIEBNER MICHAŁ | WEL Lidzbark Welski |
9-12 | ŚWIĘCKI KACPER | UKS Gołdap Zdrój |
9-12 | DZIKOŃSKI DOMINIK | LUKS ABC ŻAK Pisanica |
13-16 | KEMPKA IWO | DEKORGLASS Działdowo |
13-16 | KEMPKA KRZYSZTOF | DEKORGLASS Działdowo |
13-16 | PIOTROWSKI RAFAŁ | DEKORGLASS Działdowo |
13-16 | STEFANOWICZ OLEG | WARMIA Lidzbark Warm. |
17-20 | ROCHON GRZEGORZ | DEKORGLASS Działdowo |
17-20 | JABŁONOWSKI KRZYSZTOF | DEKORGLASS Działdowo |
17-20 | BOGDANOWICZ HUBERT | WARMIA Lidzbark Warm. |
17-20 | KORZENIEWSKI ANDRZEJ | KS AZS UWM Olsztyn |
KADETKA | ||
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub |
1 | BRZEZIŃSKA NATALIA | DEKORGLASS Działdowo |
2 | MADEJ ZOFIA | DEKORGLASS Działdowo |
3 | GÓRALSKA ANNA | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
4 | BOBEK WERONIKA | WARMIA Lidzbark Warm. |
5-6 | PIECKOWSKA MARIA | DEKORGLASS Działdowo |
5-6 | JANKOWSKA JULIA | UKS Gołdap Zdrój |
7-8 | PROSTKO ELŻBIETA | UKS KONIECZKI Ełk |
7-8 | GRZYWACZ GABRIELA | ITR JEZIORAK Iława |
9 | CHILMON ALEKSANDRA | UKS KONIECZKI Ełk |
KADET | ||
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub |
1 | GROMEK ARTUR | WARMIA Lidzbark Warm. |
2 | CHILICKI DAWID | WARMIA Lidzbark Warm. |
3 | ANZEL JAKUB | DEKORGLASS Działdowo |
4 | LIPOWSKI MICHAŁ | DEKORGLASS Działdowo |
5-6 | SMOTER ADAM | WARMIA Lidzbark Warm. |
5-6 | MARCINKIEWICZ MATEUSZ | UKS Gołdap Zdrój |
7-8 | STOLARCZYK KRYSPIN | DEKORGLASS Działdowo |
7-8 | PIOTROWSKI ADAM | DEKORGLASS Działdowo |
9-12 | STEFANOWICZ OLEG | WARMIA Lidzbark Warm. |
9-12 | CYPS ALBO ZYPS ALAN | WARMIA Lidzbark Warm. |
9-12 | ŁOZIŃSKI MIŁOSZ | WEL Lidzbark Welski |
9-12 | CZOSSEK WIKTOR | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
13-16 | BUDZIŃSKI BARTŁOMIEJ | UKS KONIECZKI Ełk |
13-16 | SMURZYŃSKI MATEUSZ | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
13-16 | GÓRALSKI JAN | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
13-16 | GAJEWSKI WOJCIECH | UKS KONIECZKI Ełk |
JUNIORKA | ||
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub |
1 | BOGDANOWICZ NATALIA | WARMIA Lidzbark Warm. |
2 | KAWIAK MARTA | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
3 | MADEJ ZUZANNA | DEKORGLASS Działdowo |
4 | MADEJ ZOFIA | DEKORGLASS Działdowo |
5-6 | GÓRALSKA ANNA | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
5-6 | BOBEK WERONIKA | WARMIA Lidzbark Warm. |
7 | BRZEZIŃSKA NATALIA | DEKORGLASS Działdowo |
JUNIOR | ||
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub |
1 | GROMEK ARTUR | WARMIA Lidzbark Warm. |
2 | RUTKOWSKI MATEUSZ | DEKORGLASS Działdowo |
3 | ŚWIĘCKI DOMINIK | UKS Gołdap Zdrój |
4 | JANKOWSKI IGOR | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
5-6 | KLIMCZEWSKI JAKUB | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
5-6 | CHILICKI DAWID | WARMIA Lidzbark Warm. |
7-8 | ANZEL JAKUB | DEKORGLASS Działdowo |
7-8 | SMOTER ADAM | WARMIA Lidzbark Warm. |
9-12 | STEFANOWICZ OLEG | WARMIA Lidzbark Warm. |
9-12 | MARCINKIEWICZ MATEUSZ | UKS Gołdap Zdrój |
9-12 | CHOJNACKI IGOR | WEL Lidzbark Welski |
9-12 | WASILEWSKI PAWEŁ | KS AZS UWM Olsztyn |
13-15 | LIPOWSKI MICHAŁ | DEKORGLASS Działdowo |
13-15 | CYPS ALBO ZYPS ALAN | WARMIA Lidzbark Warm. |
13-15 | CZOSSEK WIKTOR | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
SENIORKA | ||
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub |
1 | BOGDANOWICZ NATALIA | WARMIA Lidzbark Warm. |
2 | KAWIAK MARTA | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
3 | MADEJ ZUZANNA | DEKORGLASS Działdowo |
4 | BOBEK WERONIKA | WARMIA Lidzbark Warm. |
SENIOR | ||
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub |
1 | KUROWSKI KAMIL | DEKORGLASS Działdowo |
2 | UFNAL MATEUSZ | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
3 | PETAŚ KACPER | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
4 | LEWANDOWSKI PATRYK | DEKORGLASS Działdowo |
5-6 | GROMEK ARTUR | WARMIA Lidzbark Warm. |
5-6 | WITKOWSKI JAKUB | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
7-8 | KUŹMICZ JAKUB | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
7-8 | SOKOŁOWSKI ŁUKASZ | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
9-12 | KAWIAK KRYSTIAN | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
9-12 | BIELECKI PATRYK | DEKORGLASS Działdowo |
9-12 | BIELICKI JAKUB | DEKORGLASS Działdowo |
9-12 | KLIMCZEWSKI JAKUB | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
13-16 | CHILICKI DAWID | WARMIA Lidzbark Warm. |
13-16 | RUTKOWSKI MATEUSZ | DEKORGLASS Działdowo |
13-16 | JANKOWSKI IGOR | OSTRÓDZIANKA Ostróda |
13-16 | SZYMAŃSKI JAKUB | DEKORGLASS Działdowo |
17-19 | KUBIC MARCIN | WARMIA Lidzbark Warm. |
17-19 | STEFANOWICZ OLEG | WARMIA Lidzbark Warm. |
17-19 | CHOJNACKI IGOR | WEL Lidzbark Welski |